Odkryj historię Domu Ogniska w Genshin Impact

Genshin Impact: Odkryj Dom Domu i dowiedz się, dlaczego jest on tak ważny!

Czym jest Dom Domowy?

Dom Domowy to sieć sierocińców prowadzonych przez Fatui i rozproszonych po całym Teyvat. Na chwilę obecną jedyna znana lokalizacja tej organizacji znajduje się w Fontaine, w Bouffes d’ete. Jej obecnym przywódcą jest Arlecchino i planowane jest spotkanie go wkrótce w zadaniu Archont de Fontaine. Jednakże Dom Ogniska został założony przez byłego Łotra, którego tożsamość pozostaje nieznana. Dzieci dorastające w tych sierocińcach nigdy tak naprawdę nie uwolniły się od Fatui – albo przyłączały się do organizacji, gdy osiągnęły odpowiedni wiek, nadal dostarczały im informacji, albo po prostu znikały.

Tajemnicze linki

Wraz z wprowadzeniem Fontaine’a poznaliśmy Lyney i Lynette, duet magików-brata i siostry, których tajemnicze powiązania z Fatui. Jaki jest związek pomiędzy Arlecchino, Knave i Hôtel Bouffes d’ete przy Cour de Fontaine? Dowiedzmy Się.

Można śmiało powiedzieć, że chociaż Lyney, Lynette i Freminet uważają się za rodzinę, prawdopodobnie nie są spokrewnieni. Jeśli spojrzysz na nich z zewnątrz, oczywiste jest, że Freminet nie jest tak blisko związany z Lynette i Lynette, często czując się bardzo odizolowany.

„Nie lubię myśleć o mojej przeszłości w Domu pod poprzednim kierownictwem. Powiem tylko tyle… Mniej więcej w tym czasie zaczął się mój zwyczaj wycofywania się nad morze. „Ojciec” zmienił mnie i mój pogląd na naszą rodzinę. Potem do rodziny dołączyły Lyney i Lynette… i po raz pierwszy znalazłam prawdziwych towarzyszy. –Freminet

Chociaż Arlecchino jest kobietą, wszystkie dzieci z Hearth House nazywają ją „Ojcem”, ponieważ ich matka zawsze będzie carycą. Wszystkie dzieci w tym sierocińcu noszą nazwiska „Śnieżewicz” i „Śnieżewna”.

Byli i obecni wpływowi członkowie Maison du Foyer

Oprócz większości, jeśli nie wszystkich, agentów Fatui widzianych w grze, oto najważniejsi byli mieszkańcy House of Hearth:

  • Arlecchino
  • Fremineta
  • Lynette
  • Lyny

Niektórzy NPC Fatui, których gracze spotkali podczas swojej przygody, również dorastali w Domu Ogniska, ale nie mają oni tak dużego wpływu na główny wątek.

Ten post zawiera linki partnerskie oznaczone symbolem kupna. Dzięki tym linkom możemy otrzymać niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: Earlygame.com