Odkryj Fontaine i nowy 5-gwiazdkowy Lyney z Genshin Impact 4.0

Genshin Impact 4.0: Dowiedz się, co nowego w następnej aktualizacji!

Nowe ziemie Fontaine i zagrożenie wodą

Genshin Impact 4.0 przenosi nas do nowych krain Fontaine, targanego konfliktami regionu o tematyce wodnej. Nad regionem wisi zagrożenie wodne i nie ma wątpliwości, że będziesz musiał podjąć działania, aby temu zaradzić, wraz z Furiną, oficjalnie potwierdzoną Archon Hydro. Aktualizacja jest zaplanowana na 16 sierpnia, ale technicznie będzie dostępna w nocy 15 sierpnia dla wielu zachodnich graczy.

Nowe postacie i wydarzenia

Zwiastun ujawnia również trzy nowe postacie z rodzeństwa: Lyney, Lynette i Freminet, z których pierwsza to postać pięciogwiazdkowa, a dwie pozostałe to postacie czterogwiazdkowe. Jak widać poniżej, pojawi się również kilka znajomych twarzy.

Lyney jest użytkownikiem łuku Pyro i wraz z powracającym Yelanem będzie pierwszą dostępną postacią Fontaine’a w wersji pięciogwiazdkowej, gdy pojawi się wersja 4.0. Banery będą przedstawiać Lynette jako czterogwiazdkową postać, ale użytkownik miecza Anemo również zostanie rozdany za darmo w wydarzeniu dostępnym po 25. randze przygody. W drugiej części wersji 4.0 powrócą Zhongli i Tartaglia, a także pojawi się użytkownika Claymore Cryo, Fremineta, jako postać ze zwiększoną szansą na cztery gwiazdki.

Mówiąc o darmowych postaciach, wersja 4.0 będzie zawierała listę limitowanych wydarzeń, z których jedno da wszystkim graczom kopię Bennetta. Jak już podkreśliliśmy na naszej liście najlepszych postaci w Genshin Impact, Bennett nadal jest jedną z najlepszych postaci w grze, więc miło jest mieć możliwość zdobycia go za darmo, bez konieczności kupowania go w sklepie z grami. lub zdobyć go przypadkowo na banerze.

Co nowego w eksploracji i systemie walki

Przyglądając się bliżej temu, co zostało pokazane, twórcy wyjaśnili podwodną eksplorację, która odróżnia 4.0 od tego, co widzieliśmy do tej pory. Twórcy celowo uniknęli wskaźnika tlenu, aby eksploracja była mniej stresująca, nie ma też limitu wytrzymałości. Możesz jednak naładować swoją wodną wytrzymałość, zbierając specjalne kule, które pozwolą ci pływać z dużą prędkością.

Dostępny jest również nowy system walki podwodnej z nowymi animacjami dla każdej postaci. Zwykłych ataków nie da się użyć, a najwidoczniej konieczne jest wchłonięcie nowych zdolności duchów zwanych Fontemer Aberrants. Hoyoverse mówi, że podział między obszarami lądowymi i podwodnymi w Fontaine wynosi mniej więcej 50/50, co obejmuje gigantyczne pływające kostki wody służące jako zagadki środowiskowe.

Planowane ulepszenia artefaktów

Deweloper drażnił także ulepszenia artefaktów, co byłoby mile widzianą zmianą po trzech latach szlifowania, zwłaszcza po pojawieniu się dwóch nowych zestawów artefaktów w wersji 4.0. Chociaż te ulepszenia jakości życia mogą nie znaleźć się w aktualizacji 4.0, mamy nadzieję, że zobaczymy je w pewnym momencie w serii 4.x.

Wsparcie dla aktorów głosowych z niewypłaconymi zarobkami

Deweloper Genshin Impact zapowiedział wsparcie dla aktorów głosowych poszukujących niewypłaconych pensji i od razu wezwał studio do zapłacenia im.

Źródło: www.bing.com