Odkryj Azur Promilia, anime RPG inspirowane Genshin Impact i łapiącym potworem!

Azur Promilia: nowa gra RPG na skrzyżowaniu Genshin Impact i Palworld

Manjuu Network Technology, słynące z rozwoju Azur Lane, pracuje obecnie nad anime RPG, które mocno przypomina fuzję Palworld i Genshin Impact: Azur Promilia. Po prezentacji 12 minut rozgrywki gra ma zapewnić fanom gatunku wciągające i wciągające wrażenia.

Fantastyczny świat stworzeń towarzyszących

Azur Promilia określa się jako „gra RPG ze światem fantasy, skupiona na towarzystwie stworzeń”, oferująca graczom możliwość ewolucji we wszechświecie zamieszkałym przez przyjazne stworzenia. Pierwsze ujawnione zdjęcia przedstawiają postać gracza poruszającą się we wspaniałych krajobrazach łatwo przypominających Genshin Impact, z odrobiną inspiracji zapożyczonej z gier Atelier Ryza studia Gust. Graczowi towarzyszy pływająca istota, która na początku walki może zastąpić go wilkiem.

System walki również mocno przypomina ten z Genshin Impact, z atakami, umiejętnościami i eksplozjami w czasie rzeczywistym, a wszystko to uzupełnione liczbami rosnącymi na ekranie. Ze swojej strony dobór postaci w Azur Promilia jest bardziej podobny do Honkai Impact 3rd, opierając się bardziej na wyłącznie kobiecej obsadzie, bez popadania w przesadne uwodzenie. Mniej tradycyjne podejście niż to przyjęte w ostatnich latach przez Genshin i Honkai Star Rail.

Całkowite zanurzenie się w fantastycznym uniwersum Azur Promilia

Oprócz systemu hodowli stworzeń, zbierania materiałów i innych klasycznych cech współczesnych gier z otwartym światem, w grze obecne są również, jednak ujawnione obrazy nie mogą jeszcze w pełni oddać istoty Azur Promilia, chociaż Manjuu podał krótki opis gry.

„Zanurz się w fantastycznym świecie, radykalnie odmiennym od wszystkiego, co znasz” – czytamy. „Świat różnorodnych cywilizacji, magii i niesamowitych fantastycznych stworzeń, którego opowieści rozbrzmiewają echem po gwiaździstym niebie. Zrób odważny krok z nieba do oceanu, aby spotkać się i połączyć z nowym życiem. Prowadzona przez spadające gwiazdy, pośród migoczących konstelacji, to Twoja własna podróż. Cały wszechświat z niecierpliwością czeka na balladę gwiazd i odyseję, którą możesz odkryć wyłącznie Ty. »

Premiera planowana na PC, Androida i iOS

Azur Promila nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale spodziewana jest jej dostępność na PC, Androidzie i iOS. Fani gier RPG i gier z otwartym światem mogą zatem już przygotować się do zanurzenia się w urzekającym wszechświecie, subtelnej mieszance Genshin Impact i Palworld, wspartej uznanym know-how Manjuu Network Technology.

Źródło: www.aol.com