Odkryj Alchemiczne Wzniesienie: kompletny przewodnik i wskazówki

Zanurz się w świecie Genshin Impact w wersji 4.5, pomagając Rycerzom Favoniusa zaprezentować ich badania nad alchemią, prowadząc sklep z miksturami podczas sztandarowego wydarzenia „Alchemiczne Wniebowstąpienie”! W tej symulacji zarządzania uprawiaj zioła, warz mikstury i sprzedawaj swoje produkty, aby zwiększyć obroty sklepu i rozwinąć swój biznes. Gracze mogą spodziewać się spotkania znajomych twarzy i jeszcze szybszego rozwoju swojej firmy, spełniając specjalne życzenia klientów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Alchemical Ascension – jak odblokować, jakie kroki należy podjąć, nagrody i nie tylko.

Jak odblokować Alchemiczne Wzniesienie

Alchemiczne Wniebowstąpienie to wydarzenie związane z miksturami w aktualizacji Genshin Impact w wersji 4.5, trwające od 14 marca do 1 kwietnia 2024 r. Oto, czego potrzebujesz, aby zacząć:

– Mieć rangę Przygody 20 lub wyższą

– Ukończ misję archonta Prolog: Akt 3 „Pieśń o smoku i wolności”

– Podejmij zadanie wprowadzające „Najpotężniejsze eliksiry” i porozmawiaj z Lisą w Bibliotece Rycerzy Favoniusa

Jak grać w Alchemiczne Wniebowstąpienie

Kluczem do sukcesu w Alchemical Ascension jest tworzenie i sprzedawanie odpowiednich mikstur. Możesz stworzyć tylko jedną nową miksturę na cykl, więc planuj z wyprzedzeniem! Zbieraj składniki, kupuj ulepszenia, a następnie przygotuj miksturę przed wystawieniem jej na sprzedaż i zakończeniem cyklu. Oto główne działania tego wydarzenia związanego z eliksirami:

Warz mikstury

– Przeciągnij i upuść składniki do kotła, starając się uzyskać co najmniej 100% współczynnika dostrojenia

– Możesz obracać, wydobywać i przenosić składniki, aby pokryć jak największy obszar. Im wyższy jest twój współczynnik dostrojenia, tym wyższy poziom będzie twoja mikstura.

– Wyższy poziom alchemii zapewnia większy kocioł na więcej składników

Rosnące składniki

– Analizuj nowości rynkowe i składniki roślinne o odpowiedniej skuteczności i właściwościach

– Małe składniki dojrzewają w 1 cyklu, a średnie w 2 cyklach

– Możesz powiększyć swój obszar uprawy z 1 do 9, kupując działki od Fredy, specjalisty ds. zaopatrzenia

Sprzedawaj mikstury

– Po stworzeniu tych mikstur nadszedł czas na zysk!

– Na podstawie wiadomości rynkowych i raportów finansowych wybierz odpowiednie rodzaje mikstur, które chcesz wystawić na sprzedaż

Zakończ cykl

– Po zgromadzeniu mikstur zakończ cykl, korzystając z Instrukcji Operacyjnej lub wchodząc w interakcję z Lisą przy stole, przy którym siedzi

– Nie zapomnij odwiedzić Fredy, Rycerza Logistyki, aby zwiększyć wydajność w zamian za Morę

Opis przejścia cykli od 2 do 4 Alchemicznego Wzniesienia

Teraz, gdy Twój sklep z miksturami już działa, Twoim najważniejszym priorytetem jest odblokowanie jak największej liczby składników! W cyklach 2-4 mikstury o następujących cechach przyniosą największą sprzedaż. Rozważ stworzenie mikstury o odpowiedniej wydajności i specjalnych właściwościach!

Źródło: realsport101.com