Odkryj 3 nowe kody promocyjne w Genshin Impact

Genshin Impact ujawniło kody promocyjne, oferujące różne nagrody w grze, które pomogą graczom podnosić poziomy grywalnych postaci. Wraz z trwającą aktualizacją 4.0 dodano trzy nowe postacie, a mianowicie Lyney, Lynette i Freminet. Dodatkowo ogłoszono, że do regionu Fontaine zostanie dodana Neuvillette, bardzo potężna grywalna postać.

Kody promocyjne na nagrody w grze

Genshin Impact wypuściło trzy nowe kody promocyjne zapewniające graczom nagrody w grze za ulepszenie grywalnych postaci. Kody te oferują 10 000 Mora i 10 ksiąg PD Poszukiwacza Przygód. Chociaż niektórzy fani są zawiedzeni brakiem Primogemów wśród nagród, inni uważają, że darmowa Mora i XP mogą się przydać, szczególnie nowym postaciom. Primogems są uważane za główną walutę w grze, ponieważ gracze mogą ich używać do zdobywania nowych postaci i broni. Oto kody, których należy użyć, aby otrzymać te nagrody:

MT8PCZYVG2T5

NA9NDHCCZKTD

TA97CGHDHJTH

Wkrótce pojawią się nowe grywalne postacie

Podczas niedawnego wydarzenia w ramach Programu Specjalnego dotyczącego wersji 4.1 ogłoszono, że w następnej aktualizacji do składu dołączą dwie nowe grywalne postacie. Jedna z postaci, Neuvillette, pojawiła się już w kilku przerywnikach filmowych w bieżącej historii. Mówi się, że jest jedną z najpotężniejszych postaci w Fontaine, co zostało udowodnione przez jego łatwe zwycięstwo nad Tartaglią, jednym z jedenastu Zwiastunów Fatui.

Na polu bitwy Neuvillette powinien być nowym DPS-em, którego zestaw opiera się na ulepszonym ładowanym ataku, pozwalającym mu wystrzelić potężną wiązkę zadającą obrażenia od wody w obszarze AoE. Jego kolega Wriothesley, wyposażony w katalizator, preferuje walkę w zwarciu i będzie pierwszym użytkownikiem katalizatora Cryo w grze.

To doprowadziło wielu fanów do wiary, że może stać się jednym z ulubionych wyborów graczy chcących zbudować swój zespół w oparciu o potężne reakcje żywiołów Cryo, takie jak Fuzja i Zamrożenie. Potwierdzono, że Neuvillette pojawi się w pierwszej połowie wersji 4.1 Genshin Impact, podczas gdy Wriothesley pojawi się w drugiej części aktualizacji.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a obecnie trwają prace nad wersją na Switcha.

Źródło: www.bing.com