Odkryj 3 nowe kody promocyjne dla Genshin Impact

Genshin Impact przedstawia trzy nowe kody promocyjne, które umożliwiają zdobycie różnych nagród w grze w celu ulepszenia grywalnych postaci. Z każdą aktualizacją do gry dodawane są nowe grywalne postacie, a wraz z niedawnym wprowadzeniem nowego, dużego regionu gracze mogą spodziewać się mnóstwa nowej zawartości w nadchodzących miesiącach.

Nowe aktualizacje postaci

Genshin Impact w wersji 4.0 dodał trzy nowe postacie: Lyney, Lynette i Freminet. Lynette i Lynette pojawiły się w pierwszej części aktualizacji, natomiast czterogwiazdkowy użytkownik Cryo, Freminet, jest częścią obecnego banera z ograniczoną liczbą postaci, który przedstawia Zhongli i Tartaglia jako pięciogwiazdkowe postacie.

Użytkownik Reddita o imieniu Gazzorpazzorp udostępnił trzy nowe kody promocyjne na głównym subreddicie Genshin Impact. Wszystkie trzy kody oferują podobne nagrody, w tym 10 000 Mora i 10 książek z doświadczeniem poszukiwacza przygód. Chociaż niektórzy fani są zawiedzeni, że nagrody nie obejmują Primogemów, inni twierdzą, że darmowa Mora i doświadczenie mogą się przydać, szczególnie nowym postaciom. Primogems są uważane za główną walutę w grze, ponieważ gracze mogą ich używać do zakupu Przeplatających się i Zaznajomionych Losów, które służą do zdobywania nowych postaci i broni. Aby otrzymać nowe nagrody, Podróżnicy muszą wprowadzić następujące kody:

MT8PCZYVG2T5

NA9NDHCCZKTD

TA97CGHDHJTH

Nowe postacie już wkrótce

Niedawne wydarzenie „Program specjalny” w wersji 4.1 gry ujawniło, że w następnej aktualizacji do zespołu dołączą dwie nowe grywalne postacie. Neuvillette został już wprowadzony do gry, ponieważ pojawia się w kilku przerywnikach filmowych w toczącej się fabule. Mówi się, że jest jedną z najpotężniejszych postaci w Fontaine, czego dowodem jest łatwość, z jaką pokonał Tartaglię, jednego z „Jedenastu Zwiastunów Fatui”.

Jeśli chodzi o jej umiejętności na polu bitwy, oczekuje się, że Neuvillette będzie nową DPS, której zestaw opiera się na ulepszonym ładowanym ataku, pozwalającym jej wystrzelić potężną wiązkę zadającą obszarowe obrażenia wodorowe. Jego kolega używający katalizatorów, Wriothesley, woli walkę w zwarciu i potwierdzono, że jest pierwszym użytkownikiem gry Cryo Catalyst.

To doprowadziło wielu fanów do wiary, że może stać się jednym z ulubionych wyborów graczy, którzy chcą zbudować swój zespół w oparciu o potężne reakcje żywiołów Cryo, takie jak „Melt” i „Frozen”. Potwierdzono, że Neuvillette pojawi się w pierwszej połowie wersji 4.1 Genshin Impact, podczas gdy Wriothesley pojawi się w drugiej części aktualizacji.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest w przygotowaniu.

Źródło: www.bing.com