Obejrzyj zwiastun nowej postaci Genshin Impact, Neuvillette.

Genshin Impact, słynna gra online, przygotowuje się na powitanie nowej postaci: Neuvillette, użytkownika Hydro. Ogłoszenie to zostało ogłoszone podczas ostatniego koncertu Genshin Impact, który ujawnił, że Neuvillette pojawi się w pierwszym cyklu banerów wersji 4.1, zaplanowanym na 27 września.

Potężna postać

Neuvillette pojawia się już kilka razy w głównym wątku fabularnym Genshin Impact, gdzie okazuje się być spokojną, przyjazną i niezwykle potężną postacią. Rzeczywiście udało mu się pokonać Tartaglię jednym ciosem. Gracze będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o tej postaci w następnej aktualizacji, która powinna skupić się na jej osobistej historii.

Wyjątkowy DPS

Na boisku Neuvillette powinien być postacią DPS z unikalnym ładowanym atakiem, który zadaje duże obrażenia. Jednak podczas używania tego ataku będzie stopniowo tracił zdrowie, aż jego pasek zdrowia osiągnie 50%. Mimo to nie wydaje się to być większym problemem, ponieważ większość użytkowników Hydro wymaga maksymalnej akumulacji punktów wytrzymałości. Ponadto Neuvillette posiada wyjątkowe animacje walki, które zachwycą graczy.

Dodatkowo warto zauważyć, że Neuvillette będzie towarzyszył popularny użytkownik Pyro, Hu Tao, na ich banerze z ograniczoną liczbą postaci. Te dwie postacie mogłyby mieć dobrą synergię, ponieważ ich żywioły mogą wywołać reakcję żywiołów Vaporize, jedną z najpotężniejszych w Genshin Impact. Transmisja na żywo Genshin Impact potwierdziła również, że w drugim cyklu banerów pojawi się inny użytkownik katalizatora o imieniu Wriothesley.

Gracze Genshin Impact już wkrótce będą mogli odkryć możliwości i fascynującą historię Neuvillette, a także skorzystać z nowych możliwości rozgrywki, jakie ona przyniesie. W międzyczasie gra jest dostępna na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Nintendo Switch jest w przygotowaniu.

Źródło: www.bing.com