Nowy użytkownik Cryo Catalyst przybywający w aktualizacji Genshin Impact 4.1

Genshin Impact mógł w końcu przyjąć pierwszego użytkownika katalizatora krio.

Pierwszy użytkownik kriokatalizatora Genshin Impact

Lista postaci w Genshin Impact oferuje szeroką gamę postaci, w które można grać, pod warunkiem, że gracze już je nabyli. Według Android Police od aktualizacji gry do wersji 4.0 dostępnych jest obecnie 71 grywalnych postaci.

Aktualizacja gry 4.0 wprowadziła Lyney i Lynette, Fontańczyków, którzy dzierżą odpowiednio łuk i miecz. Jednakże ich drugiego brata, Fremineta, który dzierży claymore, nie można zagrać aż do drugiej fazy.

Jednak od czasu premiery w grze nie pojawił się jeszcze użytkownik katalizatora krio. Chociaż krążyły pogłoski, że kartograf z pierwszej linii Rycerzy Favoniusa, Mika, będzie pierwszym użytkownikiem katalizatora krio, Hoyoverse obalił te informacje po wydaniu. Chociaż używa kriomocy, zamiast katalizatora dzierży włócznię.

Tym razem jednak Hoyoverse wydaje się zdeterminowany, aby wypełnić tę długotrwałą pustkę jedną z kolejnych postaci, Wriothesleyem. Film przesłany do subreddita r/Geshin_Impact_Leaks pokazał, że Wriothesley jest użytkownikiem kriokatalizatora, który używa pięści nasyconych krio (podobnie jak w boksie) w sposób podobny do Shikanoina Heizou, użytkownika anemo z regionu Inazuma.

Dzięki mocom Wriothesleya gracze Genshin Impact wkrótce będą mogli używać jego mocy krio, aby wywołać określone reakcje żywiołów. Film przedstawia Wriothesleya z Shenhe (wsparcie krio), Xianglinga (wsparcie piro) i czymś, co wygląda na Bennetta C6 (uzdrowiciel-piromanta), zapewniając graczowi niszczycielskie reakcje odwilży.

Chociaż liczby obrażeń pokazane na filmie wydają się znaczące, gracz korzystał z prywatnego serwera, co oznacza, że ​​według Game Rant liczby obrażeń mogą nie być całkowicie dokładne, gdy Wriothesley stanie się dostępny w Hoyoverse. Na szczęście gracze Genshin Impact nie będą musieli długo czekać, aby wypróbować tę rozgrywkę.

Jeśli ten i poprzednie przecieki się potwierdzą, Wriothesley będzie pięciogwiazdkową postacią, którą Hoyoverse zaoferuje na jednym z ograniczonych czasowo banerów wydarzeń w aktualizacji Genshin Impact 4.1. Tak więc gracze zainteresowani pierwszym użytkownikiem katalizatora kriogenicznego Genshin Impact mogą chcieć zapisać/kupić jak najwięcej pierwszych klejnotów podczas aktualizacji gry do wersji 4.0.

Czego jeszcze można się spodziewać w aktualizacji 4.1 Genshin Impact

Oprócz Wriothesleya gracze Genshin Impact mogą spodziewać się rozszerzeń map w aktualizacji gry 4.1, umożliwiając im dalszą eksplorację nowego regionu Fontanny. Te rozszerzenia map pozostaną spójne z tematyką wodną Fontaine, a Hoyovers będzie urozmaicał zawartość rozszerzeń naturalnymi atrakcjami, takimi jak wyspy, góry i podwodne sekcje.

Dodatkowo Neuvilette, Prezes Sądu Najwyższego Fontaine, będzie także dostępny jako kolejna pięciogwiazdkowa postać oferowana w aktualizacji gry 4.1. Według poprzednich przecieków jest on posiadaczem Hydro Vision, chociaż jego wybór broni nie jest znany na obecny.

Dodatkowo, jedną z nowych funkcji w aktualizacji Genshin Impact 4.1 będzie wprowadzenie Zarządcy Mrozu i Zarządcy Wiatru. Ci wrogowie wydają się na tyle stylowi, że można ich powiązać z Arlecchino, wysłannikiem Fatui najwyraźniej powiązanym z intrygą Fontaine’a.

Wreszcie, aktualizacja Genshin Impact 4.1 zawiera wydarzenie, które pozwoli graczom zdobyć nową ekskluzywną broń, jeśli uda im się ją ukończyć. Ta broń, zwana „Ballad of the Boundless Blue”, jest katalizatorem, który zwiększa normalne i naładowane obrażenia od ataku odpowiednio o 16% i 12% na sześć sekund.

Powiązany artykuł: Genshin Impact: wyciekła aktualizacja 4.1 ujawniająca rozszerzenie Fontaine i nową broń eventową

Źródło: www.itechpost.com