Nowy sposób na przejście bezpośrednio do Fontaine dzięki Genshin Impact 4.1

Aktualizacja Genshin Impact do wersji 4.1 zapewnia nowym graczom nowy sposób śledzenia nowej zawartości w odległym rogu mapy. Nowy punkt teleportacji zostanie automatycznie odblokowany w pobliżu rozszerzenia mapy Fontanna, gdy aktualizacja będzie dostępna, pod warunkiem, że ukończyłeś prolog Genshin Impact w Mondstadt. HoYoverse zrobił to samo w przypadku aktualizacji gry anime do wersji 4.0, która może stać się nowym, przyjaznym graczom trendem w przyszłych rozszerzeniach map.

Nowa sekcja mapy do odkrycia

Wersja 4.1 Genshin Impact dodaje zupełnie nową sekcję mapy na północ od Fontanny, a ten nowy punkt teleportacji zostanie odblokowany, gdy tylko ukończysz ostatnie zadanie Archona w Mondstadt: Pieśń Smoka i Wolność.

Większość zwykłych graczy będzie już w stanie dotrzeć do północnej Fontanny bez większego wysiłku, ale nowi gracze będą musieli pokonać Liyue i jego Otchłań, wszystkie dżungle i pustynie Sumeru oraz połowę samej Fontanny, aby dotrzeć do nowego regionu. To absurdalna odległość dla nowego gracza – dosłownie podróżowanie z jednego zakątka mapy Teyvat do drugiego.

Ułatwienie dostępu nowym graczom

HoYoverse dodał już darmowy punkt teleportacji na granicy Sumeru i Fontaine, z którego nowi gracze mogą korzystać na początku wersji 4.0, ale ten nowy punkt teleportacji oszczędza nam konieczności przekraczania aktualnej mapy Fontaine w celu dotarcia do jej północnej połowy. A punkt teleportacji zaoferuje nam nawet zwykłą nagrodę w postaci Primogemów po jego automatycznym odblokowaniu.

Więcej informacji na temat aktualizacji Genshin Impact 4.1 można znaleźć w najnowszym numerze Steambird na HoYoLAB, aby uzyskać szybki przegląd nowych regionów Fontaine.

Koniecznie sprawdź naszą listę postaci Genshin Impact, aby przygotować się na nadchodzące sztandary postaci i nie zapomnij pobrać nowych kodów Genshin Impact, aby zafundować sobie dodatkowe Primogems, jeśli planujesz spróbować szczęścia z Neuvillette lub Wriothesley.

Źródło: www.pcgamesn.com