Nowy iPad Pro M4 firmy Apple znacznie przewyższa M3 we wczesnych wyciekach testów porównawczych – M4 może być szybszy niż MacBook Pro M3

Najnowsze wiadomości dotyczące gier wideo Apple

Nowy układ Apple M4 przewyższa procesor M3 we wczesnych wyciekach testów porównawczych

Apple zaskoczył wszystkich, wyposażając tegorocznego iPada Pro w potężny chip M4, wyprzedzając stosunkowo nowy M3. W ostatnich testach wydajność wielordzeniowego układu M4 osiągnęła 25% więcej niż w przypadku M3, a nawet wydaje się być szybsza niż w M3 Pro. Te niesamowite wyniki zagwarantują iPadowi Pro M4 miejsce wśród najlepszych iPadów na rynku. Chociaż ta moc będzie korzystna dla aplikacji zwiększających produktywność i pakietów kreatywnych, wątpliwe jest, co dokładnie wniesie do gier. We wspomnianym fragmencie ujawniono gry Zenless Zone Zero i Assassin’s Creed Mirage, i to tylko na iPadzie Air wyposażonym w chip M2. Choć mogłoby się wydawać, że wersja Assassin’s Creed na iPada jest największa, wcale tak nie jest.

Zenless Zone Zero to kontynuacja Genshin Impact i Honkai Star Rail, dwóch niezwykle popularnych darmowych gier RPG z mechaniką Gacha przypominającą automat. Świat Genshin Impact jest kapryśny, Honkai Star Rail inspirowany jest science fiction, natomiast ZZZ oferuje bardziej miejskie podejście do gatunku RPG. W tej grze wcielasz się w Proxy, którego misją jest eksploracja innych wymiarów pełnych okropności, aby rekrutować nowych członków i wzmacniać swój zespół.

Emulator PlayStation Provenance jest już dostępny w wersji beta dla użytkowników Apple TV

Delta to bardzo imponujący emulator, ale Provenance to ten, na który czekałem. Provenance to emulator obsługujący PlayStation, jeden z moich ulubionych okresów gier. Wreszcie dostępna w wersji beta za pośrednictwem TestFlight firmy Apple, oznacza to, że początkujący programiści mogą w końcu rozpocząć wdrażanie gier w stylu PS1 na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Apple Pencil Pro po raz pierwszy od czasu tej fałszywej aplikacji do piwa zainteresował mnie żyroskopami

Apple Pencil Pro z funkcjami jednego dotknięcia i wyszukiwania to imponujące ulepszenie w stosunku do Apple Pencil 2. To, co robi na mnie największe wrażenie, to nie te funkcje, ale nowy żyroskop i dotykowe sprzężenie zwrotne. Oznacza to rysowanie na dużym płótnie w wirtualnej rzeczywistości lub granie w gry logiczne typu „stitch”. » byłoby całkowicie możliwe dzięki urządzeniu.

Źródło: www.imore.com