Nowy boss ujawniony w Genshin Impact w wersji 4.2!

Niedawne doniesienia Genshin Impact ujawniły, że Childe’s Whale zostanie wprowadzony jako nowy cotygodniowy boss w wersji 4.2 jeszcze w tym roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni liczne przecieki ujawniły nadchodzących wrogów, w tym jeden wskazujący, że w wersji 4.1 Genshin Impact dodane zostaną wybrane „Lokalne legendy”. Niektóre poważne przecieki mówią również, że w wersji 4.1 Spiral Abyss gracze napotkają nowych wrogów, takich jak Lustrzane Dziewice i Seneszal Wiatru.

Genshin Impact zawiera wybór cotygodniowych bossów, z którymi gracze mogą walczyć o specjalne nagrody, w tym artefakty i materiały do ​​wzniesienia. Ci potężni wrogowie mają swoje własne zdolności, cechy i osobowości. Należą do określonego regionu Teyvat i odgrywają kluczową rolę w spisku Archontów. Poza Spiral Abyss gracze mogą stawić czoła cotygodniowym bossom, aby przetestować ograniczenia swoich konfiguracji. Dzięki dostępności Fontanny w grze możemy spodziewać się, że w przyszłości do rotacji dodanych zostanie więcej cotygodniowych bossów z tego regionu.

Wieloryb Childe’a, nowy szef tygodnia

Według przecieków serwisu Tonton Regret wieloryb Childe’a będzie kolejnym cotygodniowym bossem wprowadzonym do Genshin Impact jeszcze w tym roku. Według plotek, tym nowym wrogiem jest ten, którego Childe widział podczas swojego pobytu w Otchłani. Przeciek ten może okazać się prawdziwy, zważywszy, że Cień Wieloryba pojawił się w poprzednim zwiastunie poświęconym regionowi Fontanny w Genshin Impact. Gracze będą prawdopodobnie musieli nurkować pod wodą, aby znaleźć tego bossa i stawić mu czoła co tydzień, gdy pojawi się on w wersji 4.2.

Wielu graczy Genshin Impact na wątku Reddit wierzy, że walka z bossem odbędzie się pod wodą. Niektórzy spekulują również, że to ten wieloryb psuje pierwotne wody i dlatego Childe został uznany za winnego. Ważne jest, aby nie ufać temu wyciekowi, dopóki nie zostanie on oficjalnie potwierdzony.

O Childe’u

Childe, znany również jako Tartaglia, jest użytkownikiem łuku wodnego z imponującym potencjałem obrażeń i wszechstronnym zestawem umiejętności. Chociaż jego indywidualne obrażenia są niższe niż w przypadku wielu innych pięciogwiazdkowych postaci, jest potężnym dodatkiem do każdego składu drużyny dzięki swojej zdolności przełączania się między atakami wręcz i atakami dalekiego zasięgu. Wykonuje serię następujących po sobie ataków, zadaje obrażenia wodne otaczającym wrogom i w dowolnym momencie walki przyjmuje postawę do walki wręcz. Childe jest nie tylko grywalną jednostką, ale także cotygodniowym bossem, którego można spotkać w Liyue Harbor.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. W przygotowaniu jest także wersja na Switcha.

Źródło: www.bing.com