Nowy boss ujawniony w Genshin Impact dla wersji 4.2

Sprawdź najnowsze przecieki Genshin Impact dotyczące kolejnego cotygodniowego bossa, Childe’s Whale, który zostanie wprowadzony w aktualizacji 4.2. Ta wiadomość została ujawniona niedawno i wywołała spore emocje wśród graczy.

Nowe zagrożenie w grze

Według przecieków w Genshin Impact w wersji 4.1 powitamy nowy zestaw wrogów zwanych „Local Legends”, których napotkamy w Spirali Otchłani. Te nowe spotkania obiecują nowe wyzwania i specjalne nagrody dla nieustraszonych graczy.

Cotygodniowi bossowie Genshin Impact

Cotygodniowi bossowie Genshin Impact dają graczom specjalne nagrody i przynależą do określonych regionów. Ci przerażający przeciwnicy mają własne unikalne umiejętności, cechy i osobowości. Odgrywają kluczową rolę w historii Archonta, a gracze mogą rzucić im wyzwanie, aby przetestowali ograniczenia swoich postaci. Wraz z dodaniem do gry regionu Fontanny, spodziewani są w tym regionie nowi cotygodniowi bossowie.

Wieloryb Childe’a: objawienie ucieczki

Według przecieku Childe’s Whale będzie kolejnym cotygodniowym bossem wprowadzonym w Genshin Impact w aktualizacji 4.2. Childe dostrzegł to nowe zagrożenie podczas swojego pobytu w Spirali Otchłani. Choć przeciek ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, wiele wskazuje na to, że gracze będą musieli zmierzyć się z tym bossem pod wodą. Niektórzy nawet spekulują, że wieloryb jest odpowiedzialny za skażenie pierwotnych wód, co wyjaśniałoby, dlaczego Childe jest uznawany za winnego.

Mimo to ważne jest, aby zachować ostrożność i zachować ostrożność w przypadku tego wycieku i poczekać na oficjalne potwierdzenie, zanim uwierzysz, że to prawda.

Spojrzenie na Childe

Childe, znany również jako Tartaglia, to grywalna postać w Genshin Impact. Jest użytkownikiem Łuku Hydro, który dzięki swojej wszechstronności ma imponujący potencjał obrażeń. Może przełączać się pomiędzy atakami dystansowymi i atakami wręcz. Jego umiejętności pozwalają mu zadawać wrogom obrażenia od wody i wchodzić w tryb walki wręcz. Oprócz tego, że jest grywalną postacią, Childe jest także cotygodniowym bossem, z którym gracze mogą się zmierzyć w Liyue Port.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. W przygotowaniu jest także wersja na Switcha.

Źródło: www.bing.com