Nowe wydarzenie internetowe dla Genshin Impact: stwórz własne perfumy!

Nowe wydarzenie internetowe dla Genshin Impact, Fragrant Fantasy, jest już dostępne na stronie HoYoVerse. Możesz uzyskać do niego dostęp stąd. Wydarzenie internetowe koncentruje się na Emilie, która będzie nową grywalną postacią w grze. Wydarzenie internetowe umożliwia tworzenie własnych perfum poprzez łączenie różnych kwiatów i zapachów. Możesz zebrać więcej kart, wykonując codzienne zadania. Kiedy już stworzysz swój zapach, możesz podarować go Navii, Sigewinne lub Furinie. Możesz także pokolorować własne pudełko na perfumy, choć wydaje się, że nie ma to na nic wpływu. Nagrody, które możesz zdobyć, obejmują Primogems, Mora i Księgi Doświadczeń.

Emilie i nowe funkcje wersji 4.8 Genshin Impact

Emilie to nadchodząca pięciogwiazdkowa postać, dzierżąca włócznię elementu Dendro, pochodzącą z Fontaine. W mitologii jest niezależną perfumiarką, której twórczość jest popularna wśród bardziej eleganckich pań z Fontaine. Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat jej zestawu, więc nie wiadomo, jaką niszę zajmie w Waszym gronie. Oprócz tego, że Emilie pojawi się jako nowa grywalna postać, wersja 4.8 wprowadzi także nowe letnie stroje dla Nilou i Kirary. Za strój Nilou będziesz musiał zapłacić prawdziwymi pieniędzmi, podczas gdy strój Kirary będzie darmowy przez całe wydarzenie. Dodatkowo w wersji 4.8 wprowadzono nowy region Simulanka, który podobnie jak Archipelag Złotego Jabłka będzie dostępny jedynie przez ograniczony czas.

Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych. Wersja 4.8 Genshin Impact, podczas której Emilie zadebiutuje w wersji grywalnej, ukaże się 17 lipca 2024 roku.

Nasze treści mogą być aktualizowane lub wzbogacane w oparciu o Twoją opinię. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować, aby poprawić jakość informacji zawartych w artykułach.

Źródło: www.siliconera.com