Nowe postacie w Genshin Impact: Leaks w wersji 4.3

Sprawdź najnowsze przecieki Genshin Impact, które ujawniły dwie nowe postacie, Navię i Chevreuse, które mają zostać dodane do gry wraz z aktualizacją do wersji 4.3. W najnowszym regionie gry, Fountain, wprowadzono już kilka nowych postaci, a kolejne pojawią się w przyszłych aktualizacjach. Pojawienie się Navii jako postaci Geo Claymore będzie pierwszą nową, żywiołową postacią Geo ​​od prawie dwóch lat, co budzi wielkie oczekiwanie wśród graczy.

Nowe postacie w Genshin Impact

Najnowsze przecieki Genshin Impact dają graczom wgląd w dwie zupełnie nowe postacie, Navię i Chevreuse, które mają zostać dodane do gry wraz z aktualizacją do wersji 4.3. Wraz z wprowadzeniem zupełnie nowego regionu Fountain, gra RPG firmy HoYoverse przedstawiła fanom szeroką gamę nowych postaci. Gracze mieli już możliwość wyboru rodzeństwa „Home House”, przy czym Lyney i Lynette były dostępne w pierwszej połowie wersji 4.0, a Freminet w drugiej połowie. Teraz do gry wyzywani są nowi członkowie składu.

Oczekiwany powrót w Genshin Impact

Pojawienie się Navii na liście grywalnych postaci oznacza poważny powrót, na który czekało wielu graczy Genshin Impact. Rzeczywiście, Navia będzie pierwszą nową postacią żywiołaka Geo dodaną do gry od prawie dwóch lat. Ostatnią postacią Geo ​​dodaną do Genshin Impact był Yun Jin w styczniu 2022 r., a ostatnim członkiem pięciogwiazdkowego składu Geo elemental był Arataki Itto, dodany w wersji 2.3. Warto odnotować, że Genshin Impact nie wypuściło nowej postaci Geo na czas trwania cyklu regionu Sumeru.

Znaczące wzmocnienie składu Genshin Impact

Premiera Navii jest częścią serii bardzo oczekiwanych debiutów drużyny Genshin Impact w nadchodzących aktualizacjach. Oprócz Neuvillette i Wriothesleya wspomnianych już w wersji 4.1, Hydro Archon firmy Fontaine, Furina, zadebiutuje wraz z premierą wersji 4.2 wraz z czterogwiazdkową postacią Charlotte. W poprzednich regionach w ostatnich przeciekach pojawiały się także dokuczanie nowym postaciom, w tym długo oczekiwanemu przybyciu Strażnika Chmur z Liyue. Lista grywalnych graczy w Genshin Impact znacznie się powiększy wraz z pojawieniem się Fontaine’a, a w przygotowaniu jest wiele nowych, unikalnych postaci.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Nintendo Switch jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com