Nowe postacie, strefy, wydarzenia i nie tylko ujawnione w strumieniu Genshin Impact 4.1.

Odkryj zapowiedź długo oczekiwanej łatki 4.1 Genshin Impact dzięki specjalnemu programowi. Jak zwykle, ta aktualizacja obiecuje mnóstwo ekscytującej zawartości, w tym nowe grywalne postacie, wydarzenia i kontynuację epopei Podróżnika w Fontaine.

Nowe zadanie dla Archontów i infiltracja więzienia

Genshin Impact w wersji 4.1 kontynuuje historię z nowym zadaniem Archonta zatytułowanym „Do gwiazd, które świecą w głębinach”. W tym rozdziale widzimy przybycie autentycznego Zwiastuna Fatui z Fontaine w Arlecchino po uwięzieniu Childe w Twierdzy Meropides. Po tym incydencie dyplomatycznym Furina, Archon Hydro i Neuvillette, sędzia Fontaine, proszą Podróżnika o pomoc. Powierzają im zadanie udawania przestępców i infiltracji więzienia w Fontaine.

Nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1, Hydro Vision Holder i Catalyst Wielder Neuvillette, a także Cryo Vision Wielder i Catalyst Wielder Wriothesley będą wreszcie grywalni jako nowe pięciogwiazdkowe postacie. Sztandar Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast Sztandar Wriothesleya wraz z Ventim będą dostępne w drugiej fazie wersji 4.1.

Nowa strefa i ekscytujące wydarzenia

Genshin Impact w wersji 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny Centralnego Laboratorium dawnego Instytutu Badawczego Fontaine, przygotowując grunt pod nową przygodę. Gracze będą mogli eksplorować ten opuszczony region i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

W wersji 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Rytuał Rzutów Stu Kroków, Przypływ Inspiracji i Poszukiwania Malarstwa. W Rytuale rzucania na sto kroków gracze muszą trafić w jak największą liczbę pul w określonym czasie. W Inspiration Burst gracze muszą w określonym czasie pokonać Mityczny Nexus, który utrudnia inspirację, podczas gdy Array Search zleca graczom robienie zdjęć i szukanie brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Przygoda wypełniona bombami Dodoco” gracze dołączą do Klee, aby bawić się Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać najeżdżającą armię kolczastych ryb.

Premiera zaplanowana na 27 września

Premiera wersji 4.1 Genshin Impact zaplanowana jest na 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im Primogems, darmową Fragile Resin i różne inne nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję Wiadomości na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com