Nowe postacie Navia i Chevreuse dokuczały w Genshin Impact 4.3

Wyłącznie odkryj pierwsze zdjęcia i profile nowych postaci Genshin Impact, Navii i Chevreuse, które zadebiutują w wersji 4.3! Postacie te będą grywalne po raz pierwszy po grudniowej aktualizacji.

Navia, przywódczyni Spina di Rosula

Navia, która po raz pierwszy pojawiła się w opowieści Fontaine’a, jest postacią typu Geo i jest głową Spina di Rosula. Jego konstelacja nazywa się Rosa Multiflora. Wiemy też, że gdy zadebiutuje w grze, będzie postacią typu Ousia.

Chevreuse, kapitan patrolu bezpieczeństwa

Chevreuse to nowa postać Pyro w Genshin Impact. Jest kapitanką specjalnego patrolu bezpieczeństwa i obserwacji w Fontaine, a jej konstelacja nazywa się Sclopetum Ensiferum. Będzie także postacią typu Ousia, dla osób planujących eksplorację okolicy.

Oto oficjalny profil i pełne grafiki Navii i Chevreuse, zanim staną się dostępne w Genshin Impact 4.3. Informacje te dają nam wgląd w ich osobowość i rolę w grze.

#Nawia : Prezydent Promiennej Róży, przywódczyni, patronka, naczelny wódz Spina di Rosula.

Sądząc po jej wyglądzie, nie ma wątpliwości, że Navia doskonale uosabia elegancję pań z Fontaine. Lubi ozdabiać się ozdobnymi sukienkami i wyrafinowanymi kapeluszami…

#Chevreuse : Egzekutor wymiaru sprawiedliwości, kapitan specjalnego patrolu bezpieczeństwa i obserwacji.

„Zachowuj się, inaczej patrol cię złapie!” » – Ostrzeżenie często wydawane psotnym dzieciom Fontaine’a przez zirytowanych rodziców. Oczywiście te dzieci są za małe, żeby to zrozumieć…

Przypominamy, że wkrótce wystartuje wersja 4.2 gry, a pierwsze sztandary postaci pojawią się 8 listopada 2023 r., przedstawiając Furinę, Pana Wodnej Wody i Baizhu, Uzdrowiciela Dendro z Liyue. Będzie to pierwsza powtórka Baizhu. Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC i urządzeniach mobilnych, a aktualizacja 4.2 zostanie udostępniona 8 listopada 2023 r.

Źródło: www.siliconera.com