Nowe postacie Genshin Impact 4.3 ujawniły: koniec geograficznej suszy w Navii i Chevreuse

Już wkrótce w Genshin Impact pojawią się dwie nowe postacie: Navia i Chevreuse. Deweloper HoYoverse ujawnił dwie nowe postacie, które będą dostępne w wersji 4.3 gry, zaplanowanej na połowę grudnia.

Nawia

Navia jest obecnym przywódcą Spina di Rosula, organizacji w Fontaine, której zadaniem jest badanie skomplikowanych spraw, z którymi władze krajowe mają trudności z rozwiązaniem. Stanowisko to odziedziczyła po swoim zmarłym ojcu Callasie.

Navia jest już postacią znaną graczom, gdyż jest jedną z najważniejszych postaci w Wyprawie po Archonta Fontaine. Po raz pierwszy zostało to ujawnione w lipcu w zwiastunie „Overture Teaser: The Final Feast”. Gracz po raz pierwszy spotyka Navię podczas I aktu Archon Quest Fontaine’a „Preludium bieli i ciemności”, gdzie pomaga im udowodnić niewinność Lyney i Lynette, niesłusznie oskarżonych o morderstwo i porwanie podczas ich magicznego pokazu w Operze Epiclese.

W akcie II, „Gdy pada lekki deszcz bez powodu”, gracz pomaga Navii udowodnić, że jej zmarły ojciec został niesłusznie oskarżony o morderstwo, które doprowadziło do jego śmierci. Navia pojawia się także w History Quest Neuvillette, aby pomóc graczowi zbadać groźby kierowane przeciwko członkowi Melusine z Marechaussee Phantasmagoria.

Navia to postać, którą Fontaine ceni za pogodną postawę i pomoc, jaką niesie mieszkańcom kraju. Jednak kiedyś żywiła niechęć do Neuvillette i Clorinde. Neuvillette bowiem pozwoliła sądzić swojego ojca, a Clorinde zabiła go w pojedynku. Jednak po II akcie Fountain’s Archon Quest Navi udało się pogodzić z tymi dwoma postaciami.

Wiemy, że Navia używa w walce Geowizji i Claymore’a. Będzie także siódmą postacią geokinetyczną w grze, kończąc dwuletni okres bez nowych postaci tego żywiołu.

Chevreuse

Chevreuse jest kapitanem Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru, jednostki specjalnej Maison Gardiennage, wydziału policji w Fontaine.

To, co niewiele wiemy o Chevreuse, pochodzi z kilku linijek dialogów grywalnych postaci i NPC-ów. Na przykład Freminet wspomina, że ​​Chevreuse jest stałym klientem Atelier Beaumont, gdzie kupuje drogie materiały do ​​konserwacji swojego muszkietu. Wriothesley opisuje Chevreuse jako imponującą postać i mówi, że większość więźniów w Twierdzy Meropide wydaje się na nowo szanować zasady po zwróceniu na siebie uwagi Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru.

Mówi się też, że Chevreuse darzyła pewną niechęcią Gardemeków, których rzadko włącza w szeregi Patrolu i którzy, jak twierdzi, „blokują jej kule”.

Wiemy również, że Chevreuse ma Wzrok Pyro i posługuje się muszkietem. Jej wyrazisty wygląd, charakterystyczne fioletowe włosy i opaska na oku, a także umiejętność posługiwania się muszkietem czynią ją intrygującą i obiecującą postacią.

Wersje 4.3 Genshin Impact, które ukażą się w połowie grudnia, będą oznaczać debiut Navii i Chevreuse jako grywalnych postaci. Wcześniej wersja 4.2 gry, która ukaże się 8 listopada, zaoferuje graczom możliwość poznania postaci Furiny i Charlotte, a także kulminacyjnego punktu Fontaine’s Archon Quest.

Źródło: www.bing.com