Nowe postacie banerowe Genshin Impact 4.1

Genshin Impact Wersja 4.1, długo oczekiwana aktualizacja popularnej gry, wprowadzi dwie nowe pięciogwiazdkowe postacie, Neuvillette i Hu Tao. Oprócz tych potężnych dodatków gracze mogą również spodziewać się szeregu czterogwiazdkowych postaci, w tym Xingqiu, Fischl i Diona. Oczekuje się, że aktualizacja ta pojawi się około 27 września, a fani z niecierpliwością czekają na jej pojawienie się.

Poznaj nowe postacie

Neuvillette, użytkownik hydrokatalizatora, ma zamiar zrobić furorę w regionie Fontaine jako jedna z najpotężniejszych postaci w historii. Plotki sugerują nawet, że może być silniejszy od Hydro Archonta Furiny, który rządzi narodem Fontaine. Oczekuje się, że Neuvillette jako silny charakter DPS będzie imponujący na boisku. Jego naładowany atak uwalnia potężną wiązkę wody, ale ma to swoją cenę, ponieważ wysysa jego własne HP. Jednak ta wada jest ograniczona do 50% HP, co nie powinno stanowić większego problemu dla większości graczy.

Do Neuvillette na banerze dołącza Hu Tao, użytkownik piro, znany ze swoich wyjątkowych zdolności DPS. Jej styl gry jest wyjątkowy, ponieważ jej potencjał obrażeń wzrasta, gdy jej HP jest niskie. Gracze będą musieli ostrożnie zarządzać jej HP, aby w pełni odblokować jej potencjał.

Gwiazdorska obsada drugoplanowa

Oprócz dwóch pięciogwiazdkowych postaci aktualizacja wersji 4.1 wprowadzi także szereg czterogwiazdkowych postaci. Fani mają mieszane opinie na temat tego składu – niektórzy chwalą włączenie potężnych jednostek, takich jak Fischl i Xingqiu, podczas gdy inni liczyli na nowsze postacie. Niezależnie od tego, te czterogwiazdkowe postacie z pewnością dodadzą głębi i wszechstronności zespołom graczy.

Przewidywana data premiery

Gracze mogą zaznaczyć w swoich kalendarzach datę premiery aktualizacji Genshin Impact 4.1, która odbędzie się 27 września. Aktualizacja obiecuje nowe, ekscytujące postacie, ulepszenia rozgrywki i dalsze przygody w rozległym świecie Teyvat. Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Switcha jest obecnie w fazie rozwoju.

Źródło: gamerant.com