Nowe odkrycie na temat rzadkości, broni i żywiołu Wriothesleya w Genshin Impact

Niedawny wyciek Genshin Impact wskazuje, że Wriothesley będzie pięciogwiazdkowym użytkownikiem Cryo Catalyst, a nie bronią drzewcową, jak pierwotnie przewidywano. Oprócz niektórych plotek na temat jego historii i elementu, szczegóły dotyczące Wriothesley, następnej grywalnej jednostki Genshin Impact, były jak dotąd rzadkie, a spekulowano tylko na temat daty jej przybycia do gry.

Region Fontanny w Genshin Impact 4.0

Zgodnie ze zwykłym harmonogramem prac konserwacyjnych, 16 sierpnia Genshin Impact w wersji 4.0 przyniesie bogactwo zawartości, w tym region Fontaine, w którym pojawią się nowe postacie, przerażający wrogowie i interesujący NPC. Bogaty w zagadki i sekcje podwodne Fontaine to zupełnie nowa cywilizacja, której większość mieszkańców nosi suknie w stylu wiktoriańskim i mieszka w pięknych miejscach zbudowanych w neoklasycystycznej architekturze. Według HoYoverse, Fontaine czerpie inspirację z Francji i zawiera elementy steampunkowe, takie jak wynalazki i maszyny napędzane przekładnią. Należy zauważyć, że gracze, którzy ukończyli główne zadanie „Akt 3: Pieśń smoka i wolność”, będą mogli eksplorować ten region, gdy tylko zostanie wydana wersja 4.0.

Wriothesley, użytkownik katalizatora Cryo

Nowy wyciek Genshin Impact z Mero ujawnił dodatkowe informacje o rzadkości, żywiole i broni Wriothesleya, ujawniając, że będzie on pięciogwiazdkowym użytkownikiem Cryo Catalyst. Ten przeciek dementuje wcześniejsze plotki, jakoby postać była użytkownikiem broni drzewcowej podczas debiutu w grze.Jeśli to prawda, Wriothesley będzie jedną z 12 jednostek Catalyst w Genshin Impact. Jego oryginalny projekt i historia nadal pozostają tajemnicą, ale HoYoverse najwyraźniej planuje wprowadzić postać w wersji 4.1.

Oczekiwania graczy

Gracze Genshin Impact wyrazili swoje przemyślenia na temat Wriothesleya, a niektórzy mają nadzieję, że będzie on zadawał obrażenia fizyczne. Niektórzy są również podekscytowani, że będzie pierwszym użytkownikiem Cryo Catalyst w grze, jeśli wyciek okaże się prawdziwy.

Fakt, że Wriothesley jest jednostką pięciogwiazdkową oznacza, że ​​będzie on trudniejszy do zdobycia niż wiele innych postaci w grze.Może nie być fizycznym DPS-em, ponieważ użytkownicy katalizatorów zwykle zadają obrażenia od żywiołów przez większość czasu. Chociaż poprzednie przecieki na temat Wriothesley sugerowały, że jest on handlarzem obrażeń fizycznych, wielu graczy Genshin Impact w wątku Reddit uważa, że ​​​​jest to niemożliwe. Jeśli chodzi o jego wygląd, grafika koncepcyjna opublikowana przez renomowanego przecieka pokazuje, że bardzo przypomina Sampo z Honkai: Star Rail. Uważa się, że HoYoverse doda Wriothesley do listy grywalnych postaci w aktualizacji wersji 4.1 jeszcze w tym roku.

Genshin Impact jest dostępne na urządzeniach mobilnych, PC, PS4 i PS5, a wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com