Nowe informacje Transmisja na żywo Genshin Impact 4.0

Genshin Impact w wersji 4.0 zostało ogłoszone podczas specjalnej transmisji na żywo, ujawniając wiele nowych funkcji, w tym zupełnie nowy region o nazwie Fountain, kilka nowych postaci, wrogów oraz zupełnie nowy tryb eksploracji. Zobacz podsumowanie tej oferty specjalnej Genshin Impact 4.0 poniżej!

Nowy region – Fontanna

Genshin Impact 4.0 wita podróżników w piątym regionie Teyvat: Fontannie, Królestwie Wody! Rządzony przez Archonta Hydro Furina, znanego również jako Focalors, ten właśnie rządzony region wprowadza nowy zestaw postaci, które Podróżnik i Paimon napotkają podczas swojej podróży. Zwiastun zawiera również znane postacie, takie jak Childe, który wyzywa na pojedynek wielkiego mistrza Fontaine’a, Clorinde!

Nowy region oznacza również zupełnie nową kategorię osiągnięć, lochów jednorazowego użytku, misji, reputacji, punktów obserwacyjnych, stawów rybnych i nie tylko. Dlatego gracze będą musieli ponownie wędrować po okolicy, aby zebrać Hydroculi.

Nowa mechanika eksploracji – nurkowanie

Nie ma lepszego sposobu na poznanie Wodnego Królestwa niż nurkowanie. Ta aktualizacja doda mechanikę nurkowania, pozwalając graczom na swobodną eksplorację głębin wód Fontaine. W specjalnym wydaniu Genshin Impact 4.0 odbyła się dyskusja z programistami na temat żmudnego procesu dodawania tego systemu, a także historia pokonania tych przeszkód.

Nowa postać – Lyney

„Czasami odwraca uwagę zwodem, innym razem wyrzuca błąd… Kiedy sprawy stają się poważne, wyczarowywanie olśniewa bardziej niż sama magia. Zgadniesz, co to jest? »

Lyney, „Spectacle of Phantasmagoria”, powinno być grywalne w Genshin Impact w wersji 4.0. Jest 5-gwiazdkową postacią Pyro Arc i jedną z pierwszych grywalnych postaci Fontaine’a.

Nowa postać – Lynette

„W przeciwieństwie do swojego starszego brata, który uważa się za największego maga w Teyvacie, Lynette może być najbardziej dyskretnym pomocnikiem maga w kraju. »

Lynette, „Wielofunkcyjny magiczny asystent”, to czterogwiazdkowa postać z miecza Anemo. Więcej szczegółów na ten temat dostępnych jest tutaj.

Nowa postać – Freminet

„Widziałeś to? Kiedy gołąb wynurzył się z kapelusza, kącik ust Fremineta uniósł się nieznacznie. Wyobraź sobie, jak by zareagował, gdybyśmy znaleźli sposób na wydostanie całej grupy! W końcu, jako starszy brat, moim obowiązkiem jest go rozśmieszyć. – Lyney mrugnął, rozmawiając z Lynette podczas próby.

Freminet, „Tęsknota za niewidzialną głębią”, to 4-gwiazdkowa postać Cryo Claymore Sword. Dowiedz się więcej o umiejętnościach Fremineta tutaj!

Banery powitalne na wydarzenia

Pierwszy baner będzie przedstawiał Lyne w jej debiutanckim banerze Conjuring Chiaroscuro! Towarzyszyć mu będzie powtórkowy baner Yelana. Lynette będzie czterogwiazdkową postacią na obu banerach.

W drugiej połowie banera pojawią się powtórki Zhongli i Childe. Freminet, ostatnia nowa postać w Genshin Impact 4.0, będzie w tej połowie czterogwiazdkową postacią.

Nowa broń

Genshin Impact w wersji 4.0 doda w sumie dwanaście nowych broni, w tym pięć nowych broni dla Fontaine’a, pięć nowych broni Battle Pass, jedną nową broń 5-gwiazdkową i ostatnią nową broń zdobytą podczas łowienia w Fontaine. Wszystkie informacje na ich temat można przeczytać tutaj.

Nowy 5-gwiazdkowy wątek — Pierwszy Wielki Mag

Ta broń jest charakterystyczną bronią Lyneya.
Bazowy ATK na poziomie 90: 608
KRYTYCZNE OBRAŻENIA na poziomie 90: 66,2%

Parsifal Wielki: Obrażenia od naładowanego ataku zwiększone o 16%. Za każdego członka drużyny z tym samym typem żywiołu, co posiadacz (włączając samego posiadacza), otrzymujesz 1 ładunek Sztuczki. Za każdego członka drużyny z innym typem żywiołu niż posiadacz, otrzymujesz 1 ładunek Teatru. Kiedy noszący ma 1/2/3 kumulacji Sztuczki, ATK zostaje zwiększony o 16%/32%/48%. Kiedy noszący ma 1/2/3 kumulacji teatralności, prędkość poruszania się wzrasta o 4%/7%/10%. Rekwizyt sceniczny używany niegdyś przez „Wielkiego Maga” z przeszłości. Jego ostatnią tajemnicą było to, że był także bronią wykraczającą poza zwykłe.

Przewoźnik z rzeki Ash (4-gwiazdkowy miecz)
Otrzymany od handlarza ryb w Fontaine.
Bazowy ATK na poziomie 90: 510
Doładowanie energii na poziomie 90: 45,9%

Żelazna kość: Zwiększa współczynnik trafień krytycznych umiejętności żywiołów o 8/10/12/14/16%. Dodatkowo zwiększa ładowanie energii o 16/20/24/28/32% na 5 s po użyciu umiejętności elementarnej. Poręczna porzucona miedziana rura, która kiedyś służyła jako broń. Był sławny – lub niesławny, zależnie od przypadku – w niektórych kręgach.

Nowe zestawy artefaktów

Złoty Oddział
2 przedmioty: Zwiększa DMG umiejętności żywiołów o 20%.
4 przedmioty: Zwiększa DMG umiejętności żywiołów o 25%. Dodatkowo, gdy postać nie jest w polu, DMG umiejętności elementarnej zostanie dodatkowo zwiększony o 25%. Efekt ten zniknie po 2 sekundach od powrotu postaci.

Marechaussee Hunter
2 przedmioty: Normalny i naładowany atak DMG +15%.
4 elementy: Gdy obecne HP wzrasta lub spada, wskaźnik CRIT wzrasta o 12% na 5 sekund. Maksymalnie 3 baterie.

Nowi wrogowie

Fontaine będzie miał wiele nowych potworów, ale dwa z nich szczególnie przykuwają uwagę: Zestaw Cryovague oraz Imperator Ognia i Żelaza.

Ensemble Cryovague: „Mechaniczny tancerz opracowany przez Fontaine Research Institute. Bossuet pierwotnie zamierzał uczynić mechanicznych tancerzy dziełami sztuki, które wykraczały poza erę mechanicznej reprodukcji. Ale po tym, jak Bossuet musiał zrezygnować, projekt przejął Ma

Źródło: www.bing.com