Nowe doniesienia na temat postaci Natlana w Genshin Impact w wersji 5.0

Niedawne wycieki Genshin Impact w wersji 5.0 wskazują na pojawienie się nowych postaci w narodzie Natlan, znanym z wojen i potężnych smoków. Ci potężni wojownicy z plemienia żyją w ciągłym konflikcie, zmuszając mieszkańców do ciągłej gotowości do wymachiwania bronią, aby bronić swojego stylu życia opartego na lokalnych waśniach.

Ujawniono nowe postacie

Wśród nowych ujawnionych postaci znajduje się pięciogwiazdkowy użytkownik Claymore, który włada żywiołem Dendro. To odkrycie jest tym bardziej interesujące, że bohaterem nie jest Kaveh i wnosi nową dynamikę do wszechświata. Jego element sugeruje silny związek z bujną roślinnością Natlan. Pojawia się także inna pięciogwiazdkowa kobieta, użytkowniczka Catalyst, posiadająca pierwiastek Cydro, zapewniając mile widzianą różnorodność spektrum pierwiastków. Wreszcie wprowadzona zostanie także wyrzutnia ataku wykorzystująca element Geo w 4 gwiazdkach, co wniesie odrobinę nowości wśród wojowników Natlana.

Przygotowanie do wersji 5.0

Te nowe przecieki wskazują na przybycie najlepszych wojowników Natlana w kolejnej aktualizacji Genshin Impact. Gdy frakcje przygotowują się do intensywnych bitew, dodanie nowych postaci obiecuje odnowienie wrażeń z gry dla graczy. Ewentualne wprowadzenie trybu PvP lub nowej mechaniki PvE zwiastuje istotne zmiany w rozgrywce, budząc ekscytację fanów, którzy od dawna czekali na te zmiany.

Źródło obrazu: HoYoverse za pośrednictwem The Nerd Stash

Źródło: thenerdstash.com