Nowe bronie w Genshin Impact w wersji 4.0

Genshin Impact Wersja 4.0: wraz z aktualizacją nadchodzą nowe bronie

Nowa broń dostępna w Fontannie

Genshin Impact w wersji 4.0 wprowadza kilka nowych broni, które można zdobyć w Fontaine dzięki zadaniom, nowym domenom i zwiększonej reputacji w regionie. Pierwsza wielka magia to bardzo poszukiwany pięciogwiazdkowy łuk, który zwiększa obrażenia zadawane przez naładowane ataki i zapewnia ładunki Sztuczki, które poprawiają ogólne obrażenia od ataku, a także prędkość ruchu. Ashen River Ferryman to miecz dostępny wyłącznie dla Stowarzyszenia Rybaków Fontaine, który wymaga od graczy przejścia zadania i złapania rzadkiej ryby, aby go zdobyć. Inne czterogwiazdkowe bronie można zdobyć ze skrzyń Kuźnia Kowala lub Przepustki Bitewnej z nagrodami.

Nowa broń i eksploracja fontann w wersji 4.0

HoYoverse ujawniło kilka nowych broni, które wkrótce pojawią się w aktualizacji Genshin Impact w wersji 4.0. Większość tych nowych broni można zdobyć w Fontaine, gdy gracze Genshin Impact wykonują zadania, odblokowują nowe obszary i zwiększają swoją reputację w regionie.

Po dokuczaniu całej historii Sumeru, gracze wreszcie będą mogli odkrywać Fontaine w Genshin Impact w wersji 4.0. Fontaine obejmuje rozbudowane miasto inspirowane europejską architekturą i kulturą, a rozległy nowy obszar obejmuje jaskinie i głębokie podwodne kanały. Po raz pierwszy Voyager będzie mógł pływać pod wodą, aby docierać do nowych miejsc i wykonywać czynności. Gracze będą mogli także wypełniać nowe zlecenia, przyzywać nowe postacie i zdobywać nowe materiały i broń wniebowstąpienia.

12 nowych broni dodanych w wersji 4.0

Niedawny post na blogu HoYoLab potwierdza, że ​​12 nowych broni zostanie dodanych w Genshin Impact 4.0 w przyszłym tygodniu. Jedną z tych nowych broni jest pięciogwiazdkowy łuk o nazwie Pierwsza Wielka Magia, który zwiększa obrażenia zadawane przez naładowane ataki, jednocześnie zapewniając ładunki Sztuczki. Kumulacje sztuczek zwiększą ogólne obrażenia od ataku i prędkość ruchu, więc jest wysoce prawdopodobne, że ten łuk Pierwszej Wielkiej Magii będzie jedną z najbardziej poszukiwanych broni w aktualizacji. Wersja 4.0 wprowadzi również nowego, czterogwiazdkowego przewoźnika Ash River Sword Ferryman, który znacznie przyspiesza ładowanie energii, jednocześnie zwiększając współczynnik trafień krytycznych umiejętności żywiołów. Poniżej znajduje się lista broni zatwierdzonych do uruchomienia wersji 4.0.

Pierwszy wielki magiczny pięciogwiazdkowy łuk Czterogwiazdkowy miecz Ferryman of the River Ash Czterogwiazdkowy łuk Potomek Płonącego Słońca Czterogwiazdkowy katalizator Nefryt Ofiarny Czterogwiazdkowy katalizator Pieśń Fiordów Czterogwiazdkowa broń dwuręczna Mówiący Kostur Czterogwiazdkowy claymore Wolf’s Czterogwiazdkowy miecz Kła Czterogwiazdkowy łuk Pieśń bezruchu Czterogwiazdkowy katalizator Purity Fluid Czterogwiazdkowa nagroda Godna nagrody Czterogwiazdkowa broń dwuręczna Shadow of the Tide Czterogwiazdkowy claymore Miecz End of the Abyss

Odblokowywanie i zdobywanie nowych broni

Pierwszą wielką magię będzie można zdobyć poprzez wydarzenie Życzenia Przywołania Epitome po wprowadzeniu wersji 4.0, podczas gdy nową czterogwiazdkową broń można zdobyć, wykuwając u kowala lub otwierając skrzynie Bounty Przepustki Bitewnej w Genshin Impact. Gracze, którzy osiągną rangę przygody 20 lub wyższą, będą mieli dostęp do nowej Przepustki Bitewnej, ale pakiety Gnostic Hymn lub Gnostic Chorus muszą zostać zakupione za prawdziwe pieniądze, aby otrzymać skrzynie BP Bounty. Ponadto miecz River Ash Ferryman jest dostępny wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Rybaków Fontaine, więc gracze mogą potrzebować postępu w zadaniu i schwytania rzadkich ryb, aby go zdobyć.

Odblokowywanie i zdobywanie nowych broni

Fanom Genshin Impact nie zabraknie broni do odblokowania w Fontaine. Nowe domeny w regionie powinny być pomocne w wyrównaniu tych broni do poziomu 90, ponieważ wiele z nich wymaga ekskluzywnych materiałów do wznoszenia Fontaine. Ponadto nowe wydarzenia Genshin Impact najprawdopodobniej wprowadzą nowe bronie i nowe sposoby zdobywania materiałów do wstąpienia w późniejszym terminie. Niektóre z tych materiałów mogą być również potrzebne nowym postaciom, które pojawią się w aktualizacji Genshin Impact 4.1.

Aktualizacja 4.0 zostanie uruchomiona 16 sierpnia, więc gracze Genshin Impact mają około pięciu dni na zdobycie Primogemów i przygotowanie się na nowe sztandary postaci w Fontaine. Popularne postacie, takie jak Zhongli i Tartaglia, również powrócą w fazie 2 Genshin Impact w wersji 4.0.

Genshin Impact jest już dostępny na Androida, iOS, PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Trwają prace nad wersją na Nintendo Switch, której data premiery nie została potwierdzona.

Źródło: www.bing.com