Nowa zawartość Fontanny w aktualizacji Genshin Impact 4.1 w tym miesiącu

Genshin Impact, popularna gra stworzona przez miHoYo, ma wypuścić w tym miesiącu aktualizację do wersji 4.1. Ta nowa aktualizacja, zaplanowana na 27 września, wprowadzi do regionu Fontaine dodatkową zawartość, a także dwie nowe pięciogwiazdkowe postacie: Neuvillette i Wriothesley.

Odkrywanie regionu Fontaine

W tej aktualizacji gracze będą mieli okazję odkryć nowy region Fontanny, który odkryje historię i tajemnice tego narodu z różnych perspektyw. Tajemnicza Twierdza Meropide, ukryta w głębinach morskich, zawiera nie tylko wygnańców z całej krainy Fontanny, ale także funkcje życiowe i tajemnice. Rozpocznie się tutaj nowa misja Archonta, gdy Podróżnik wyruszy na poszukiwanie Childe. Ruiny unoszące się w powietrzu, a także „Skondensowane Zbiorniki Wodne Alograwitacji” opowiadają o niebezpiecznej próbie Instytutu Badań nad Fontannami, aby uniknąć przepowiedni o wielkiej powodzi.

Zagrożenia i nowe wyzwania

Podczas eksploracji podwodnego regionu i ruin gracze staną w obliczu nowych niebezpieczeństw. Nowy boss-wróg, „Milenijny Perłowy Konik Morski”, to wspaniałe stworzenie, które zadaje obrażenia elektryczne. Inny wróg-boss, „Eksperymentalny generator pola”, to wymykające się spod kontroli urządzenie badawcze używane do przeciwdziałania efektom grawitacji, dające graczom możliwość skakania wyżej i unikania jego ataków.

Nowe pięciogwiazdkowe postacie

Dwie ważne postacie Fontaine’a staną się grywalne i obie będą miały pięciogwiazdkową umiejętność Catalyst. Gracze będą mogli dowiedzieć się o nich więcej poprzez swoje osobiste zadania. Neuvillette, sędzia Fontaine, będzie w stanie wystrzelić strumienie galaretki w linii prostej, zadając obrażenia wodne ładowanymi atakami. Wriothesley, administrator Twierdzy Meropide, jest biegły w atakach wręcz, które zadają obrażenia Cryo. Obie postacie są w stanie pochłonąć własne zdrowie, aby przeprowadzić określone typy ataków, a następnie odzyskać je. Neuvillette i Hu Tao będą dostępni w pierwszej rundzie życzeń wydarzenia, a następnie Wriothesley i Venti.

Festiwal Poezji i nagrody specjalne

Oprócz przygód w Fontaine, festiwal poezji w Mondstadt i Liyue oferuje doskonałą okazję do spotkania się z przyjaciółmi i świętowania przyjaźni i miłości. Festiwal oferuje także różne mini-gry i ekskluzywny czterogwiazdkowy Catalyst do zdobycia.

Specjalne nagrody z okazji rocznicy gry

W miarę zbliżania się trzeciej rocznicy Genshin Impact gracze będą mogli zdobyć więcej specjalnych nagród. Powraca specjalne wydarzenie codziennego logowania, oferujące do 10 Splecionych Losów i inne bonusy. W wersji 4.1 gracze będą mogli także sprawdzić swoją skrzynkę pocztową w grze, aby otrzymać 1600 Primogemów, 4 Fragile Resins, a także dwa unikalne gadżety: „Przenośny aerodynamiczny generator bąbelków żelowych” i „Mały Octobébé”. »

Genshin Impact dostępne jest za darmo na komputerach PC z systemem Windows (poprzez Epic Games Store oraz oficjalną stronę), PlayStation 4, PlayStation 5, Android, iOS, a wkrótce także na Nintendo Switch.

Źródło: nichegamer.com