Nowa zamknięta wersja beta Zenless Zone Zero od twórcy Genshin Impact; dostępne rejestracje.

Dzisiaj firma HoYoverse ogłosiła, że ​​nadchodząca gra akcji typu RPG z gatunku urban fantasy, Zenless Zone Zero, przechodzi zupełnie nowy zamknięty test beta.

Ulepszony beta-test

Deweloper znany z Genshin Impact i Honkai: Star Rail ujawnił, że nadchodząca otwarta beta-test nosi nazwę „Equalizing Test” i że na oficjalnej stronie trwają już zapisy.
Podobnie jak pierwsza otwarta beta-test, będzie ona dostępna na PC, iOS i Androidzie.

Jednak w przeciwieństwie do pierwszego otwartego testu beta, ten będzie zawierał ulepszenia rozgrywki i mnóstwo nowej zawartości, w tym nowe historie i obszary do eksploracji, więcej grywalnych postaci, odnowioną mechanikę walki, a także całkowicie odnowione miasto z nową, wciągającą rozgrywką miejską.

Historia skupiona wokół głównej frakcji

W tej fazie beta gracze będą mogli cieszyć się nowym rozdziałem historii skupionej na jednej z głównych frakcji w grze, Belobog Heavy Industries. Będą mieli także okazję odkryć sieć proxy o nazwie Inter-Knot, wykonywać misje, grać w gry zręcznościowe, głaskać zwierzęta i zwiedzać obszar zwany Sixth Street.

Zostań pełnomocnikiem w tajemniczym świecie

Gracze wcielają się w rolę pełnomocnika, swego rodzaju przewodnika najemników i będą musieli połączyć siły z kilkoma wyjątkowymi towarzyszami, aby odkryć tajemnice ukryte pod powierzchnią Nowego Eridu.

Zenless Zone Zero to w pełni funkcjonalna gra akcji typu RPG, która oferuje stylową walkę i wszechstronną fabułę, a także zwykłe urocze postacie (prawdopodobnie dostępne za pośrednictwem Gacha), do których przyzwyczajeni są fani HoYoverse.

Niektóre z nich można zobaczyć w zwiastunie opublikowanym dzisiaj towarzyszącym temu ogłoszeniu. Zawiera nie tylko mnóstwo akcji, ale także grywalne i niegrywalne postacie, które zamieszkują miejski świat gry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Zenless Zone Zero, podczas targów Gamescom w Kolonii przeprowadziłem wywiad z producentem Zhenyu Li, który podzielił się wieloma ciekawymi szczegółami na temat tego, czego możemy spodziewać się po grze.

Źródło: www.bing.com