Nowa postać Geo ujawniona w Genshin Impact dla wersji 4.2

Wkrótce dwie nowe postacie dołączą do Genshin Impact, bardzo popularnej gry RPG fantasy. Są to Navia, głównodowodzący Spina di Rosula i Chevreuse, kapitan Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru. Postacie te będą dostępne poprzez gacha, system losowej rekrutacji postaci. Sprawdź jak wyglądają poniżej.

Navia: Potężny przywódca i zwiastun dobrej nowiny

Navia jest opisywana jako kobieta w stylu Fontaine’a, elegancka i pełna uroku. Lubi ubierać się w ozdobne sukienki i piękne kapelusze i nosi wysadzaną klejnotami wstążkową parasolkę. W swoim stroju przemierza ulice Fountain Court, zbocza Mont Automnequi, a także mniej znane miejsca wzdłuż rzeki Ash. Pomimo długiej, zwiewnej sukni i pozornie ciężkiego parasola, porusza się zwinnie jak wróbel, niosąc potrzebującym dobre wieści ze Spina di Rosula.

Navia to także jeden z ulubionych tematów słynnej dziennikarki Charlotte. Zdjęcie zatytułowane „Żółta róża w locie” można oglądać w sali wystawowej Steambird. Navia nie tylko zgodziła się go pokazać, ale także udzieliła mu entuzjastycznego wsparcia.

Nazwa: Navia

Tytuł: Hełm Promiennej Róży

Prezydent, Lider, Szef, Naczelny Wódz Spina di Rosula

Wizja: Geo

Konstelacja: Róża Wielokwiatowa

Chevreuse: Strażnik sprawiedliwości

„Zachowuj się, bo patrol po ciebie przyjdzie!” » – ostrzeżenie często wydawane przez zirytowanych rodziców swoim nieposłusznym dzieciom Fontaine. Oczywiście te dzieciaki są za małe, żeby zrozumieć, jakie to niedorzeczne – że mogą zostać wciągnięte przez Specjalny Patrol Bezpieczeństwa i Nadzoru za spóźnianie się, jedzenie przekąsek po umyciu zębów lub złe oceny. W rzeczywistości Patrol zajmuje się wyłącznie notorycznymi przestępcami. Gdy dzieci dorosną i zrozumieją to, ostrzeżenia te szybko tracą skuteczność.

Jednak niektórzy członkowie Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru nie mogą powstrzymać się od poczucia urazy wobec tego rodzaju „edukacji”, gdy widzą zbliżające się dzieci cicho wymykające się na ulicę. Według nich malowanie takiego portretu Patrolu jest całkowicie niewłaściwe. Jeśli pozwolono ludziom wygłaszać takie przemówienia, niesławna reputacja Patrolu będzie nadal wisiała niczym cień nad dziećmi Fontaine’a i kto wie, jak długo to potrwa?

„Co z tym jest nie tak?” » odpowiedział Chevreuse, kapitan Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru, przetwarzając oficjalne dokumenty. „Mam nadzieję, że zawsze będą pamiętać naszą„ niesławną reputację ”i zrozumieją jej znaczenie… W ten sposób może nie nadejdzie dzień, w którym będę musiał ich naprawdę ciągnąć”. »

Nazwa: Chevreuse

Tytuł: Egzekutor sprawiedliwości

Kapitan Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru

Wizja: Pyro

Gwiazdozbiór: Sclopetum Ensiferum

Pomimo ich ujawnienia tuż przed premierą wersji 4.1 „To the Stars Shining in the Depths”, na pojawienie się ich w gacha i możliwość zagrania nimi w grze będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. wersja 4.1 to Furina i Charlotte.

Oznacza to, że Navia i Chevreuse będą prawdopodobnie nowymi postaciami w wersji 4.2, jeśli sposób działania HoYoverse w przypadku tego rodzaju ujawnień będzie jakąkolwiek wskazówką.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PS5, PS4, PC, iOS i Androida. Jest to gra darmowa, jednak jej model biznesowy zakłada wiele mikrotransakcji, których nie da się uniknąć dla tych, którzy chcą zdobyć jak najwięcej nowych postaci i kostiumów.

Jeśli chcesz zagrać w inną grę HoYoverse, ale wolisz zacząć od zera, możesz już zapisać się do nadchodzącej zamkniętej bety Zenless Zone Zero. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj nasz dedykowany wywiad na Gamescom 2023.

Źródło: www.bing.com