Nowa postać Billy Kid ujawniona przez dewelopera Genshin Impact

Zenless Zone Zero: Poznaj pierwszą postać, Billy’ego

HoYoverse, twórca gier Genshin Impact i Honkai: Star Rail, właśnie zaczął przedstawiać obsadę swojej nowej gry, Zenless Zone Zero, zaczynając od Billy’ego.

Billy Kid: humorystyczny android bojowy

Jego pełne imię i nazwisko to Billy Kid (inspiracja jest dość oczywista) i jest androidem bojowym, choć woli, żeby nazywano go Inteligentną Jednostką Taktyczną.

Należy do agencji pracy tymczasowej Gentle House, znanej również jako Cunning Hare, i w zasadzie wygląda jak Vash the Stampede, gdyby miał części do mecha.

Wyjątkowy japoński głos

Głosu podkłada mu w języku japońskim Yu Hayashi (Issei Hoshino w serii Judgement, Ritsu w Octopath Traveler II i Enra w Final Fantasy Type-0), przy czym, o ile wiem, angielski aktor głosowy nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony , chociaż słyszymy to w akcji w zwiastunie.

Data rozpoczęcia zamkniętych testów beta

Oprócz zwiastuna przedstawiającego Billy’ego poznajemy także datę rozpoczęcia nadchodzących zamkniętych testów beta, oznaczonych kodem „Test wyrównujący”. Rozpoczną się 24 listopada o godzinie 11:00 UTC+8.

Jeśli nie znasz Zenless Zone Zero, jest to nadchodząca gra RPG akcji typu urban fantasy. Będzie bezpłatna i nieuchronnie będzie obejmować mikrotransakcje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, możesz zapoznać się z naszym wywiadem z producentem sprzed kilku miesięcy i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com