Nowa aktualizacja Genshin Impact 4.3: data premiery, banery, postacie i nie tylko

Genshin Impact 4.3: Wszystko, co wiemy

Genshin Impact 4.2 w końcu ujawnił zakończenie sagi Fontaine, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych questów Archonta w grze. Aktualizacja dodała także nową postać, Furinę, nowe questy światowe i nowy region, las Erinnyes. Naszym następnym celem jest Genshin Impact 4.3 i jest na co czekać. W tym artykule omówimy wszystko, co wiemy o Genshin Impact 4.3, datę jego premiery, banery, postacie i nie tylko.

Data premiery Genshin Impact 4.3

Genshin Impact 4.3 będzie dostępny 20 grudnia 2023 roku, pod koniec drugiej fazy wersji 4.2. Każda wersja Genshin Impact trwa 42 dni, a każda faza trwa 21 dni. Genshin Impact 4.2 został wydany 8 listopada, a jego druga faza kończy się 19 lub 20 grudnia, w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Preinstalacja Genshin Impact 4.3 będzie dostępna na kilka dni przed aktualizacją, czyli 18 grudnia.

Data transmisji na żywo z Genshin Impact 4.3

Transmisja na żywo wydania zwykle odbywa się na kilka tygodni przed datą premiery. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, transmisja na żywo Genshin Impact 4.3 powinna odbyć się 6 grudnia. Możesz obejrzeć go na oficjalnych kanałach, takich jak kanał Genshin Impact na Twitchu, lub obejrzeć go godzinę później na ich oficjalnym kanale YouTube.

Banery postaci Genshin Impact 4.3

Niedawne przecieki HoYoverse pośrednio potwierdziły, że w Genshin Impact 4.3 Navia jest jednostką pięciogwiazdkową, a Chevreuse – jednostką czterogwiazdkową. Jeśli chodzi o ponowne premiery innych postaci, przecieki sugerują, że w drugiej połowie wystąpią Albedo, Raiden Shogun i Arataki Itto.

Genshin Impact 4.3 wydaje się być łatką Geo ​​z trzema niesamowitymi postaciami Geo. W pierwszej połowie wystąpią Navia i Albedo. Dla tych, którzy nie wiedzą, Navia jest pięciogwiazdkową jednostką Geo ​​DPS i użytkownikiem claymore z Fontaine, podczas gdy Albedo jest także pięciogwiazdkową jednostką wsparcia Geo i użytkownikiem miecza z Mondstadt.

W drugiej fazie wystąpią Raiden Shogun i Arataki Itto. Raiden Shogun, Electro Archon, to pięciogwiazdkowa jednostka wsparcia elektro/sub-DPS i użytkownik włóczni z Inazuma. Z drugiej strony Arataki Itto jest pięciogwiazdkową jednostką Geo ​​DPS i użytkownikiem claymore, również z Inazuma.

Banery na broń Genshin Impact 4.3

Jeśli chodzi o sztandary broni, pierwsza faza będzie zawierać charakterystyczną broń Navii, „Considered Judgement”, pięciogwiazdkową claymore z wysokim podstawowym atakiem i krytycznymi statystykami, a w przypadku drugiej broni spodziewaj się Summit Shaper lub Pierwotnego Jadeitowego kuta. W drugiej fazie, jeśli to Raiden i Itto, spodziewaj się Pochłaniającej Błyskawicy i Kamiennego Młociarza Czerwonego Rogu.

Nowe zestawy artefaktów

Genshin Impact 4.3 przyniesie dwa nowe zestawy artefaktów: Nighttime Whispers in the Echoing Woodsone i Sond of Days Past. Pierwszy powstał wyłącznie do współpracy z Navią.

Jeśli chodzi o drugi zestaw artefaktów, dwuczęściowy zapewnia noszącemu 15% premii do leczenia. Z drugiej strony, 4-elementowy element daje postaci efekt „Tęsknoty” na 10 sekund, kiedy leczy członka grupy. Ten efekt „Tęsknoty” rejestruje całkowitą ilość leczenia, w tym przepełnienie, i zamieni się w kolejny efekt „Fale tego dnia”.

Wydarzenia Genshin Impact 4.3

Genshin generalnie oferuje darmową postać w parzystych wydaniach i darmową broń w nieparzystych wydaniach. Flagowe wydarzenie Genshin Impact 4.3 da nam darmową czterogwiazdkową broń, a przecieki sugerują, że będzie to claymore. Poza tym, oto lista wszystkich wydarzeń w Genshin Impact 4.3.

Genshin Impact 4.3 Poprawa jakości życia

Usunięto wszystkie wyskakujące okienka aktualizacji, w tym poziomy postaci, broni i artefaktów.

Dodano opcję szybkiego wyboru liczby ksiąg doświadczenia używanych podczas awansowania postaci.

Zwiększono liczbę miejsc na artefakty podczas awansowania artefaktów.

Dodano nową funkcję ulepszania artefaktów. Podczas poziomowania artefaktów za pomocą szybkiego wyboru artefakt przesunie się na poziom 4, 8, 12, 16, 20, nawet jeśli aktualnie jest np. na poziomie trzecim. Przy dużej liczbie wolnych miejsc, szybki wybór zawsze przeniesie go na następny poziom z poziomu 4, chyba że gracz ręcznie wybierze coś innego. Funkcję tę można wyłączyć.

Zoptymalizowane wykonanie domeny: Podczas ponownego odtwarzania domeny postać pojawi się na kluczowej pozycji, a nie na początku domeny, co eliminuje potrzebę uciekania do klucza z platformy początkowej.

Automatyczne blokowanie artefaktów. Możesz skonfigurować, które artefakty mają być blokowane, a gra zrobi to automatycznie za Ciebie.

Te ulepszenia jakości życia zostały wprowadzone przez użytkownika Reddita r/vivliz. Należy pamiętać, że te zmiany jakości życia są wątpliwe i niektóre z nich mogą nie pojawić się w stabilnej wersji 4.3.

A jakie są Wasze przemyślenia na temat informacji o Genshin Impact 4.3, które do tej pory wyciekły? Pokaż nam swoje emocje w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: theparadise.ng