Niezbędne informacje na temat Sigewinne, nowego sojusznika skupiającego się na leczeniu w Genshin Impact

Sigewinne, nowy sojusznik skupiający się na leczeniu w Genshin Impact

Sigewinne, urocza Melusine, dołącza do listy postaci Genshin Impact jako nowy sojusznik skupiający się na leczeniu. Jeśli chcesz go zdobyć, będziesz musiał go wyrównać. Odkryj tutaj wszystkie materiały dotyczące wznoszenia się i talentów Sigewinne, aby przygotować ją do uzdrowienia twojej drużyny!

Materiały potrzebne do wejścia na Sigewinne

Światowy boss Hydro Tulpa, Sigewinne, znany również jako Water That Failed To Transcend, będzie potrzebował 46 bossów, aby osiągnąć poziom 90. Będziesz musiał zmierzyć się z Hydro Tulpą około 18 razy na najwyższym światowym poziomie w Genshin Impact. Szefem Sigewinne jest Hydro Tulpa w północno-zachodniej Fontaine. Ten boss jest odporny na obrażenia od wody, więc pamiętaj, aby zabrać ze sobą inne rodzaje obrażeń, aby z nim walczyć. Zniszcz jego sługi, zanim Tulpa wchłonie je, aby się wzmocnić!

Kwiaty Romaritime można znaleźć w okolicach Fontaine, zwykle pod wodą lub w pobliżu brzegu. Kwitną tylko pod wpływem wody, więc jeśli pączek jest zapieczętowany, uderz go atakiem Hydro, aby go zebrać. Lyney i Clorinde pomogą Ci zlokalizować miejsca na Twojej minimapie. Aby całkowicie wyrównać Sigewinne, będziesz potrzebować łącznie 168 Kwiatów Romaritime. W świecie Teyvat nie ma wystarczającej liczby Kwiatów Romaritime, aby zdobyć ich wystarczającą ilość na raz, więc być może będziesz musiał poczekać 48 godzin, aż się odrodzą. W przeciwnym razie zapytaj znajomego, czy możesz zabrać Romaritime Flowers do jego świata.

Anomalne materiały od Fontemera

Fontemer Anomaliques to kolorowe stworzenia morskie występujące w wodach Fontaine. Należą do nich foki, meduzy, kraby i koniki morskie. Niezależnie od gatunku, jeśli wygląda jak zwierzę morskie, a nie robot, upuści materiały Fontemer Anomalous. Sigewinne będzie potrzebować 18 Pereł Transoceanicznych, 30 Kawałków Transoceanicznych i 36 Kryształów Ksenochromatycznych, aby osiągnąć poziom 90. Nie obejmuje to materiałów potrzebnych do jej Talentów.

Poziomy talentów

Leczenie Sigewinne zwiększa się tylko wraz z jej umiejętnościami żywiołów. Jeśli potrzebujesz tylko jego leczenia, możesz maksymalnie wykorzystać jego Umiejętność i zignorować jego talenty Normalny Atak i Wybuch. Poniższe sumy odzwierciedlają materiały potrzebne do maksymalnego wykorzystania wszystkich trzech talentów, ale podziel je przez trzy, jeśli zależy ci tylko na leczeniu Sigewinne.

Aby podnieść wszystkie trzy talenty do poziomu 10, Sigewinne będzie potrzebować 9 brązowych ksiąg, 63 srebrnych ksiąg i 114 złotych ksiąg. Jeśli zaczynasz od zera, będziesz musiał wydać w sumie około 2480 żywicy. Fontemer Anomalics można znaleźć w podwodnych obszarach Fontaine. Pokonując dowolne zwierzę morskie, zdobędziesz materiały Anomalii od Fontemera. Aby zmaksymalizować każdy Talent, Sigewinne będzie potrzebować 18 Pereł Transoceanicznych, 66 Odłamków Transoceanicznych i 93 Kryształów Ksenochromatycznych.

Źródło: www.destructoid.com