Niezbędna nowa funkcja w Genshin Impact, nawet dla doświadczonych graczy!

Jesteś graczem Genshin Impact, bez względu na Twój poziom i postęp, nie możesz uciec od tej funkcji. Genshin Impact jest znane ze swojej wyjątkowej fabuły, przemyślanych postaci, łamigłówek i mechaniki rozgrywki.Jednak chociaż te elementy dodają dodatkowe trudności, których niektórzy gracze szukają, inni mają trudności z ich ukończeniem. Dlatego wielu graczy zauważyło lub wspomniało, że niektóre skrzynie są niezwykle trudne do znalezienia lub pojawienia się w magiczny sposób. I nie dotyczy to tylko graczy na niskim poziomie, może się to również przytrafić tobie, nawet jeśli jesteś na wysokim poziomie.

Tajemnice skrzyń Genshin Impact

Każdy gracz Genshin Impact wie, że kluczem do osiągnięcia 100% eksploracji jest wykonywanie zadań i otwieranie skrzyń. Jednak Genshin Impact jest znane z umieszczania skrzyń w naprawdę dziwnych i niejasnych miejscach. Czasami nawet nie zdajesz sobie sprawy, że tam są. W poście od użytkownika Reddita wspomina o odnalezieniu zwykłej skrzyni po osiągnięciu wysokiego poziomu progresji. Powszechnie wiadomo, że gracze na wysokim poziomie osiągnęli 100% eksploracji. Jednak nawet jeśli dobrze znasz Genshin Impact, nadal będziesz odnajdywać skrzynie w dziwnych miejscach. Czasami otwarcie skrzyni będzie wymagało czegoś więcej niż pokonania kilku wzgórz. Czasami musisz kopać lub zaprosić znajomego do współpracy, aby odkryć tajemniczą skrzynię. Po tym poście wielu użytkowników potwierdziło, że doświadczyli tego samego. Jeden z użytkowników Reddita powiedział: „Więc nie byłem jedyny”. To pokazuje, jak często zdarza się to innym graczom. Inny użytkownik Reddita wspomniał również, że pomógł swojemu rodzeństwu znaleźć wszystkie skrzynie, ponieważ było całkiem możliwe, że przegapił kilka.

Narzędzia, które pomogą Ci w poszukiwaniu ukrytych skrzyń

Jednakże, choć może się to zdarzyć graczom na wysokim poziomie, może się to również zdarzyć tym, którzy desperacko próbują osiągnąć 100% eksploracji. Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które mogą pomóc w odnalezieniu ukrytych skrzyń. Możesz skorzystać z filmów na YouTube, Mapgenie lub jednej z wielu dostępnych interaktywnych map. Twoje poszukiwania w Teyvat mogą być samotne, więc zaproś znajomego do współpracy, aby znaleźć niektóre z przeoczonych przedmiotów.

WePC jest wspierane przez swoich czytelników. Kiedy dokonujesz zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.wepc.com