Niezadowolenie fanów Genshin Impact z nagród rocznicowych

Genshin Impact, popularna gra gacha z otwartym światem, będzie obchodzić swoje trzecie urodziny 28 września, jednak niektórzy fani nie są zachwyceni tym wydarzeniem i związanymi z nim nagrodami. Genshin Impact, najpopularniejsza gra HoYoverse, oferuje swoim graczom wyjątkowe wrażenia z gry w świecie fantasy, jakiego inne gry gacha nigdy nie dorównywały, ale nie jest pozbawione wad.

Niezadowolenie fanów z wydarzenia rocznicowego Genshin Impact i nagród

W przeciwieństwie do innych gier gacha, które oferują swoim graczom mnóstwo nagród z okazji ich urodzin, Genshin Impact zyskało reputację mniej hojnego wobec swojej bazy graczy. Fani byli oburzeni podczas pierwszej rocznicy Genshin Impact z powodu nędznych nagród i wydarzeń, które według graczy były po prostu ukrytym sposobem promowania gry, a nie zapewnianiem zabawy i satysfakcji dla ich bazy graczy. Wielu graczy postanowiło dać wyraz swoim negatywnym emocjom bombardując grę recenzjami. Od tamtej pierwszej rocznicy minęły dwa lata, a relacje między fanami HoYoverse i Genshin Impact, jeśli chodzi o obchody rocznicowe, wydają się niewiele ewoluować.

Ogłoszenia dotyczące wydarzenia z okazji trzeciej rocznicy i nagród

HoYoverse było gospodarzem transmisji na Twitchu dotyczącej wydarzenia z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact i nagród, a także tego, co pojawi się w wersji 4.1 15 września. „Kąpiel w płynącym świetle księżyca” to wydarzenie organizowane z okazji trzeciej rocznicy. Nagrody obejmują także 1600 Primogemów, 4 Fragile Resins, nowego towarzysza o imieniu Itty Bitty Octobaby oraz przenośny generator aerobąbelków, który można otrzymać pocztą w grze. Nadchodzące wydarzenie i nagrody są podobne do tych z ostatnich dwóch lat, co nie podobało się wielu graczom.

Prośby fanów i decyzja HoYoversa

Baza graczy Genshin Impact może również realizować kody, które ich nagrodzą, ale dla niektórych fanów to za mało. Po transmisji na żywo Genshin Impact na Twitchu fani wyrazili swoje niezadowolenie z tego ogłoszenia w mediach społecznościowych. Niektórzy gracze chcą, aby Genshin Impact był bardziej hojny, jak jeden z jego poprzedników, Honkai Impact 3rd, podczas gdy inni proszą o darmową postać.

Do HoYoverse należy decyzja, czy chcą być bardzo hojni podczas tego typu wydarzeń, tak samo jak do graczy należy decyzja, czy chcą spędzać czas i pieniądze na tej grze, czy nie. Chociaż wielu fanów Genshin Impact po raz kolejny jest rozczarowanych tegorocznym wydarzeniem i nagrodami, wiele z nich to zdjęcia profilowe sportowe nowych, nadchodzących postaci, takich jak Neuvillette, Wriothesley i plotka udająca, że ​​Furina, postać niezależna, może zostać wkrótce będzie można odtworzyć.

Genshin Impact jest dostępne bezpłatnie na Androida, iOS, PC, PS4 i PS5. Trwają także prace nad grą na Nintendo Switch.

Źródło: www.bing.com