Niepisane zasady gry Cyno w Genshin Impact

Nowe podejście do budowania zespołu

Cyno, postać Electric Spike’a, najlepiej radzi sobie w połączeniu z jednostką Dendro w drużynie. Decydując się na poleganie na stosie mistrzostwa żywiołów (EM) w celu wzmocnienia Cyno, znacząco zoptymalizujesz jego wydajność i siłę uderzenia. Najbardziej efektywne kompozycje Cyno to te, w których występuje Dendro. Dobrze komponuje się on z innymi postaciami, takimi jak Yaoyao, Xingqiu i Dori/Fischl, zapewniając doskonałe wsparcie i synergię.

Podstawy Cyno

Kiedy Sumeru zostało wydane w 2020 roku, Genshin Impact ogłosiło pojawienie się Cyno, pięciogwiazdkowej postaci z elektrycznym kolcem. Chociaż jego styl gry zdezorientował wielu graczy, gdy po raz pierwszy dołączył do drużyny Dendro, szybko zrozumieli, jak go wykorzystać, aby zmaksymalizować jego moc i umiejętności.

Budowa Cyno

Użytkownicy Cyno mogą wybierać spośród różnorodnych wersji, koncentrując się na EM, ATK lub krytycznym równoważeniu. Jednak najlepszym podejściem jest ustalenie priorytetu uszkodzeń spowodowanych reakcją. Niezależnie od tego, czy jest to hiperbloom, nasilenie czy rozprzestrzenianie się, Cyno powinna wywoływać reakcje tak często, jak to możliwe, w oparciu o ICD (wewnętrzny zegar wyzwalający reakcje). Preferowanym wyborem ze względu na konstrukcje pozostaje wzmocnienie EM. Wielu błędnie wierzyło, że zestaw Thunderfury był idealny dla Cyno, podczas gdy Gilded Dreams lub Thundersother pasowały do ​​niego lepiej. Jeśli chodzi o jego broń, preferowaną przez niego bronią jest „Laska Szkarłatnych Piasków”, ale każda broń, która wypełnia lukę w jego artefaktach, może załatwić sprawę.

Zespoły Cyno

Najbardziej idealny skład drużyny dla Cyno polega na obecności reakcji Dendro, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, skuteczniejsze mogą okazać się inne kompozycje. Cyno w zespole Electro-Charged mógłby zostać zastąpiony przez Raidena Shoguna, który byłby lepszym wyborem do kompozycji bez Dendro. Cyno szczególnie dobrze radzi sobie w kompozycjach Dendro, gdzie może wykonywać zadania, których inni nie potrafią.

Konstelacje Cyno

Cyno znajduje się w uprzywilejowanej sytuacji, jeśli chodzi o swoje konstelacje. Chociaż niektóre postacie mają bezużyteczne konstelacje lub tylko kilka dobrych, wszystkie konstelacje Cyno są przydatne dla jego zestawu. Najlepsze, tańsze konstelacje to c1 i c4, oferujące znaczne korzyści w rozgrywce.

Genshin Impact to przygodowa gra RPG akcji, która została wydana 28 września 2020 roku i udostępniona na platformach mobilnych, iOS, Android, PC, PS4 i PS5. Ma ocenę T dla nastolatków i oferuje grę online.

Źródło: www.bing.com