Nieoczekiwana i mile widziana współpraca pomiędzy Genshin Impact i Discovery Channel

Nieoczekiwana, ale mile widziana współpraca. Współpraca pomiędzy Genshin Impact i Discovery Channel rozpoczęła się od głośnego filmu dokumentalnego z udziałem takich osobistości jak Kit Harington i Kate Humble.

Współpraca Genshin Impact x Discovery Channel Nature Benefit

Krótki dokument zatytułowany „Głos natury” trwa osiem i pół minuty. Film o trafnej nazwie w informacyjny sposób oddaje głos naturze.

Obsada współpracy Genshin Impact x Discovery Channel:

Przede wszystkim Ocean, z głosem Kita Haringtona, lepiej znanego jako Jon Snow w „Grze o tron”. Harington od dawna jest wiodącą firmą charytatywną dla takich organizacji jak The Royal Mencap Society, brytyjska organizacja skupiająca się na pomaganiu osobom z trudnościami w nauce.

Następnie w centrum uwagi znajduje się Rafa Koralowa, grana przez Lily Cole, aktywistkę ekologiczną, autorkę i reżyserkę. Jego książka „Who Cares Wins” omawia wpływ ludzkości na Ziemię i możliwe reakcje na nadchodzące wyzwania klimatyczne.

Zespół Snowy Mountains znalazł idealny głos w postaci Maxa Djenohana, elitarnego survivalowca, snowboardzisty i sportowca, występującego w różnych programach telewizyjnych, takich jak „Naked and Afraid”, „First Man Out” i „Race to Survive”.

Swoje zdanie zabrała także La Forêt, zapożyczając głos Kate Humble. Jako uznany prezenter telewizyjny i narrator Humble specjalizuje się w programach poświęconych dzikiej przyrodzie i nauce. Do jego najbardziej znanych dzieł należą „Animal Park”, „Living with Nomads”, „Back to the Land” i „Lambing Live”.

Ostatnim naturalnym elementem, który należy wyrazić, jest Pustynia, za pośrednictwem głosu Eda Stafforda, odkrywcy i survivalowca, gwiazdy serialu telewizyjnego „Walking the Amazon”, w którym jako pierwszy człowiek przeszedł wzdłuż Amazonki. Próbę przeprowadzono także w imię akcji charytatywnej.

Film kończy się danymi na temat szkód w przyrodzie.

Każdego roku do oceanów wrzucamy do 12 milionów ton (26 miliardów funtów). Do 2050 r. plastik oceaniczny będzie przewyższał liczbę wszystkich ryb w oceanie.

Dane satelitarne z lat 2002–2019 sugerują, że utrata światowych lasów deszczowych wynosi średnio 3,6 miliona hektarów (9 milionów akrów) rocznie. Dla porównania, to obszar większy niż cała Belgia.

Następujące

Ten krótki dokument to dopiero początek współpracy Genshin Impact x Discovery Channel. Od 16 marca rozpocznie się wydarzenie internetowe „Odkryj ślady, poznaj naturę”, podczas którego oferowane będą Primogems i ekskluzywne meble doniczkowe Serenitea „Niech rozkwitnie pustynia”.

Aby zdobyć nagrody, wykonuj wyzwania online z rzecznikiem wycieczki, Kavehem. Genshin Impact ogłosiło także inne postacie, które będą przedstawicielami tego ruchu: Beidou, Kokomi, Albedo, Tighnari i Candace. Każdy reprezentuje swoje własne siedlisko w Teyvat.

W różnych miastach na całym świecie planowana jest charytatywna wyprzedaż offline wycieczki Teyvat Nature Discovery Tour. Towary sprzedawane podczas tych wydarzeń zostaną przekazane Cool Earth, organizacji zajmującej się ochroną lasów deszczowych.

Francja: 30 marca w godzinach 10:00–20:30 i 31 marca w godzinach 11:00–19:00 w Westfield Forum Les Halles, 101 Porte Berger, 75001 Paryż.

Niemcy: 16–17 marca, w godzinach 10:00–19:00 w Genshin Impact Pop Up Store, Rosa-Luxemburg-Straße 9–13, 10178 Berlin.

Włochy: 29-30 marca, 9:30 – 21:00 w Centro Commerciale Aura, Viale di Valle Aurelia, 30, 00167 Roma RM.

Korea: Od 13 kwietnia codziennie w godzinach 10:00–22:00 w Genshin Impact Café, 158 Wausan-ro, Mapo-gu, Seul.

Wielka Brytania: 15–16 marca w godzinach 9:00–21:00 oraz 17 marca w godzinach 12:00–18:00 w Westfield Stratford City, 157 Montfichet Rd, London E20 1EJ.

Chcesz więcej wiadomości, aktualizacji i wydań dotyczących gier wideo? Zapisz się teraz do biuletynu ClutchPoints Gaming, aby otrzymywać cotygodniową dawkę wiadomości o grach wideo.

Źródło: www.bing.com