Niektórzy gracze wątpią w autentyczność Hydro Archonta w Genshin Impact

Gracze Genshin Impact są czasami zdezorientowani, jeśli chodzi o rozróżnienie, kto jest prawdziwym Archon Hydro w grze.Pomimo wielokrotnych potwierdzeń w zadaniu Archon i specjalnym programie Genshin Impact, niektórzy gracze nadal wątpią w tożsamość prawdziwego Archon Hydro.

Zamieszanie wokół tożsamości Archonta Hydro

Wraz z wprowadzeniem nowego regionu Fontanny gracze mają możliwość ukończenia nowego zadania Archonta. Podczas tego zadania spotkają Neuvillette i Furinę. Neuvillette jest Prezesem Sądu Najwyższego i kieruje sądem, podczas gdy Furina jest Archontem Hydro w Focalors, odpowiedzialnym za nadzorowanie procesów i kontrolowanym przez Neuvillette. Jednak ze względu na autorytet Neuvillette’a niektórzy gracze uważają, że jest on prawdziwym Archontem, jak wspomniano w poście na Reddicie.

Powody tych wątpliwości wyjaśnił użytkownik Reddita. Przede wszystkim wspomina się, że „Neuvillette wykonuje świetną robotę jako sędzia”. Aby przeciwstawić się temu pomysłowi, można zauważyć, że wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Inny użytkownik Reddita również zwrócił uwagę, że „Głowa państwa” i „Przywódca” niekoniecznie odpowiadają Archontowi narodu”.

Potwierdzenie tożsamości Archon Hydro

Od czasu wydania zadania Archont wielu graczy poprawiło te błędne informacje. Bez wątpienia Furina jest rzeczywiście Archontem Hydro i jak widzieliśmy w przeszłości, Archonci mogą się zmieniać. Podobnie jak Raiden Ei i jego siostra bliźniaczka Makato, która była dawnym Archontem Electro. Jak wspomniano w poście, „Furina jest wciąż niedoświadczona”, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Neuvillette. Jednak to jeszcze bardziej podkreśla, dlaczego Furina potrzebuje jego pomocy, aby rządzić. Chociaż brakuje jej doświadczenia jako Archontka, region wciąż potrzebuje kogoś, kto pomoże mu sprawnie funkcjonować.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykamy Archonta tego typu, takiego jak Nahida, Archont Dendro. Jednakże, jak zauważył jeden z użytkowników Reddita: „Myślę, że Focalor nie jest najlepsza jako bóg, ale jeszcze nie odkryliśmy, w jaki sposób się poprawia”. Więc mimo że Furina jest niedoświadczona i niepewna, jako Archontka ma duży potencjał, aby rozwijać się z pomocą Neuvillette.

Źródło: www.bing.com