Natlan z Genshin Impact: nowy zwiastun już 12 lipca

Genshin Impact może wkrótce ujawnić zwiastun Natlan, być może już 12 lipca. Pięciogwiazdkowe postacie Archonta Pyro i Natlana drażniły się z wersją 5.0. Kontrowersje wokół kulturowych inspiracji Natlana; letnie wydarzenie 4.8 spodziewane jest 17 lipca.

Odkrycie Natlan nadejdzie

Według nowego przecieku, gracze Genshin Impact będą mogli w nadchodzących dniach zobaczyć Natlana w nowej odsłonie. Historycznie rzecz biorąc, Genshin Impact wypuszczał nową nację z każdą aktualizacją x.0, co oznacza, że ​​Natlan prawdopodobnie pojawi się w wersji 5.0 pod koniec sierpnia.

Rzut oka na tajemniczego Natlana

Ze wszystkich narodów, które nie zostały jeszcze uwolnione z Genshin Impact, Natlan jest najbardziej tajemniczy. Od premiery gry gracze napotykali grywalne i niegrywalne postacie z różnych krajów, jeszcze zanim stały się one dostępne, w tym Sumeru, Fontaine, Snezhnaya i Khaenri’ah. Jednak w grze nigdy nie pojawiła się żadna rodzima postać Natlana. Na szczęście dla fanów napięcie może wkrótce się zakończyć dzięki niedawnemu wyciekowi sugerującemu, że nowy zwiastun Natlana jest nieuchronny.

Kolejne rewelacje w sprawie Natlana

Nowy wyciek z Full Stop Chan ujawnia, że ​​HoYoverse udostępni kolejny zwiastun Natlana 12 lipca. Byłoby to pierwsze spojrzenie na Nation of War od maja, kiedy Genshin Impact podczas transmisji na żywo w wersji 4.7 podkreślił środowisko Natlan i bestie jaszczurów. Zwiastun pokazywał trzy gatunki uroczych jaszczurów i mechanikę ich transportu, ale nie zauważono żadnych postaci. Jednak transmisja na żywo wersji 4.8 odbędzie się 5 lipca, co oznacza, że ​​zwiastun Natlan nie powinien być jej częścią.

Oczekiwania wobec Natlana i wersji 5.0

Oczekuje się, że wersja 4.8 będzie oznaczać koniec ery Fountain w Genshin Impact, biorąc pod uwagę, że gra zazwyczaj pomija aktualizację x.9 przed przejściem do następnego regionu. Chociaż istnieje niewiele oficjalnych informacji na temat Natlan, kilka przecieków rzuciło światło na projekt Archon Pyro Natlan i jej rolę w nadchodzącym Archon Quest, ujawniając, że będzie uczennicą Xbalanque, kolejnej tajemniczej postaci z Natlan. Inne przecieki również wspomniały o dwóch przyszłych pięciogwiazdkowych postaciach w wersji 5.0: mężczyźnie z Claymore Dendro i kobiecie z katalizatorem Hydro.

Kontrowersje i nadchodzące wydarzenia

Pomimo rosnącego entuzjazmu wobec Natlana, na jego premierę gracze będą musieli poczekać do końca sierpnia. Pojawiły się kontrowersje wokół kolonialnego projektu Archon Pyro, biorąc pod uwagę, że Natlan czerpie inspirację z kultur mezoamerykańskich i Afryki Zachodniej. Fani nie mogą się doczekać, co HoYoverse szykuje dla fabuły tego narodu, ale deweloper może podjąć duże ryzyko, realizując tę ​​koncepcję. Niemniej jednak wydarzenie Genshin Impact Summer Event 4.8 ma wystartować 17 lipca z tymczasowym obszarem do zbadania. Poprzednie przecieki informowały, że wydarzenie ponownie będzie dotyczyć Hexenzirkel, dlatego gracze powinni przygotować się na wiele nowych informacji.

Źródło: gamerant.com