Następna grywalna postać w Genshin Impact, Navia, przywołuje niszczycielskie działo – w nowych przeciekach

Nowa postać Geo pojawia się w Genshin Impact

Prawie dwa lata czekaliśmy na pojawienie się nowej postaci Geo w Genshin Impact i wreszcie Navia debiutuje z imponującymi animacjami. Navia używa w walce różnorodnych karabinów i armat, co pokazują nowe przecieki, które dają nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać.

W tych nowych przeciekach Navia pokazuje pełnię swoich możliwości. Jego normalne ataki wykorzystują jego parasol, zgodnie z nowym trendem w Genshin Impact, w którym postacie mają więcej osobowości w swoim podstawowym zestawie. Jej umiejętność żywiołu jest równie wyjątkowa, ponieważ parasolka Navii zmienia się w armatę, która wystrzeliwuje potężny pocisk w stronę wrogów. Ale najważniejsze jest jego Puff Żywiołów. Navia dosłownie wystrzeliwuje w niebo ogromne kule armatnie, które spadają na wrogów, zadając ogromne obrażenia.

Zestaw umiejętności oparty na reakcji krystalizacji

Wyciekły zestaw Navii dotyczy reakcji krystalizacji, elementarnej reakcji pomiędzy elementem Geo a elementami Hydro, Pyro, Cryo i Electro. Zwykle reakcja krystalizacji tworzy tarcze żywiołów w zależności od pierwiastka, z którym Geo zareagowało. (Na przykład Geo + Hydro tworzy małą tarczę Hydro.) Jednak Navia użyje tych Odłamków Krystalizacji, aby zwiększyć swoje własne obrażenia. To w końcu pozwala graczom używać tej reakcji w ofensywie, przy czym krystalizacja jest ogólnie słabszą i niedostatecznie wykorzystywaną reakcją.

Navia to kolejna postać Geo w Genshin Impact, która w końcu daje przede wszystkim graczom Geo nową postać do wypróbowania. Ostatnia postać Geo dodana do gry miała miejsce prawie dwa lata temu, wraz z wydaniem Arataki Itto w 2021 roku. Mam nadzieję, że Navia będzie pierwszą z serii nowych postaci Geo, które pojawią się, ponieważ Geo jest jednym z moich ulubionych elementów w grze W przeciwnym razie z radością będę strzelał kulami armatnimi do moich wrogów, grając jedną z najwspanialszych postaci Geo w historii.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach

Pobierz grę z jej oficjalnej strony internetowej. Więcej artykułów na temat Genshin Impact tutaj.

Źródło: www.pcinfestation.com