Najlepszy build Clorindy w Genshin Impact

Przewodnik po kompilacji Genshin Impact dla Clorindy

W tym przewodniku dzielimy się najlepszą konfiguracją dla Clorindy w Genshin Impact, mówiąc o najlepszych dla niej broniach, artefaktach i składzie drużyny.

Aktualizacja

Sztandar Clorindy zostanie wystrzelony 5 czerwca 2024 r. Upewnij się, że uprawiasz ziemię i ulepszasz niezbędny sprzęt, aby uzyskać najlepszą wersję.

Clorinde to nadchodząca grywalna postać ⭐⭐⭐⭐⭐, użytkownik Elektro i posiadacz miecza w Genshin Impact, którego umiejętności czynią ją idealną jednostką DPS, którą będziesz chciał dodać do swojej kolekcji.

Niezależnie od tego, czy brakuje Ci dobrej jednostki DPS, czy Twoim pierwszym celem, tak jak nasz, jest dodanie waifu do kolekcji przed podjęciem decyzji o użyciu jej w codziennej drużynie, musisz znać najlepszy build dla Clorindy.

Najlepsza konstrukcja dla Clorinde

Najlepszym buildem dla Clorindy jest skupienie się na poprawie statystyk, takich jak ATK%, CRIT Rate, CRIT DMG i obrażenia Electro.

Podobnie jak Arlecchino, Clorinde wykorzystuje nową mechanikę rozgrywki Więź Życia, aby wzmocnić swoje umiejętności w oparciu o zmianę wartości Więzi Życia.

Na koniec, zanim zaczniemy mówić o najlepszych broniach, artefaktach i drużynach, powinieneś wiedzieć, że umiejętność Clorindy Legalne Wynagrodzenie zapewnia jej dwa ładunki 10% wzrostu współczynnika CRIT, gdy jej Więź Życia jest równa lub większa niż 100% jej Maksymalnego HP i następuje zmiana wartości Obligacji Życia (wzrost lub spadek).

Najlepsza broń dla Clorindy

Najlepszą bronią Clorindy w Genshin Impact jest jej Charakterystyczny Miecz, Rozgrzeszenie. Miecz ten oferuje podstatus CRIT DMG z umiejętnością broni zwaną Mortal Pact, która zwiększa CRIT DMG o 20%.

Dodatkowo zwiększenie wartości Więzi Życia zwiększa obrażenia zadawane przez Clorindę o 16% na 6 s, kumulując się maksymalnie trzykrotnie.

Oprócz jego Charakterystycznego Miecza, istnieją inne doskonałe bronie, takie jak Przekuty Rozdzielacz Mgły Raidena Shoguna i Haran Geppaku Futsu Ayato.

Najlepsze artefakty dla Clorindy

Najlepszym artefaktem dla Clorindy w Genshin Impact jest Fragment Harmonicznej Fantazji. Dwie części zapewniają wzrost ataku o 18%, a cztery części zapewniają wzrost obrażeń o 18% przez 6 sekund, kumulując się do trzech razy przy każdej zmianie wartości Więzi Życia.

Możesz także użyć zestawu Finał Gladiatora jako alternatywy, ponieważ znacznie zwiększa on również ATK% i obrażenia ATK. Oprócz tego możesz także łączyć dwa artefakty, takie jak Wspomnienie Shimenawy, Echa Ofiary i inne, aby skupić się na% ATK.

Najlepsze kompozycje drużynowe dla Clorinde

Oto niektóre z najlepszych kompozycji drużynowych Clorindy w Genshin Impact:

Kompilacja drużyny Clorinde „Przeciążenie”.

Klorynda

Dehya

Tak Miko

Zespół Clorinde „Electro Charged” Comp

Klorynda

Furina

Brzytwa

Dżinsy

Zespół Clorinde „Aggravate” Comp

Klorynda

Nahida

Fischl

Kazuhana

Kompilacja zespołu F2P firmy Clorinde

Klorynda

Chevreuse

Fischl

Xiangling

Źródło: Earlygame.com