Najlepsze zespoły podróżnicze w Genshin Impact

Odkryj najlepsze zespoły podróżników Genshin Impact!
Od chwili premiery w Genshin Impact głównym bohaterem jest Podróżnik, a dzięki pięciu regionom Podróżnik jest stale aktualizowany o nowe przedmioty. Gracze mogą chcieć wiedzieć, które drużyny Podróżników w Genshin Impact są najlepsze, a także jakich artefaktów i kompozycji drużyn użyć w ich przypadku!

Zespoły Best Traveller Genshin Impact składają się z czołowych postaci, takich jak Nahida, Zhongli, Hutao, Xiangling i Xiao. Zespoły podróżników oferują tę zaletę, że korzystają z zepsutego Podróżnika Dendro MC, mając jednocześnie słabość w zdolnościach DPS dla elementów Hydro i Anemo.

Skład Tourbillon Anemo
Pierwszy z najlepszych zespołów Podróżników Genshin Swirl obejmuje Anemo MC, który skupia się na ustalaniu priorytetów reakcji Swirla i obejmuje takie postacie jak Xiao, Xiangling i Bennett. Role postaci i ich wyniki w zespole są wymienione w następujący sposób:

Plusy i minusy tej drużyny.
Łatwo katalizować reakcję wirową
Koncentruje się na postaciach Anemo
Xiao jest doskonałym głównym DPS
Bennett zapewnia doskonałą opiekę

Wir Anemo
Po pierwsze, Anemo MC służy jako ostoja drużyny, ponieważ może zadawać obrażenia Anemo za pomocą Umiejętności Żywiołów i Wybuchu. Podróżnicy służą jako doskonały sub-DPS i wsparcie, wykorzystując swoje elementarne umiejętności do wirowania wokół Wybuchu Xiangling. Najlepszym artefaktem jest 4-częściowy Viridescent Venereer z Mieczem Favoniusa:
Kwiat: Naprawiono HP
Pióro: Naprawiono ATK
Piasek:% ATK
Kielich: premia do obrażeń Anemo
Diadem: obrażenia krytyczne/współczynnik trafienia krytycznego
Najlepsze statystyki cząstkowe: obrażenia krytyczne/współczynnik trafienia krytycznego/% ATK

Xiao
Następnie Xiao jest głównym DPS w najlepszych zespołach Traveller Swirl Genshina, ponieważ może zadawać doskonałe obrażenia Anemo, korzystając ze swoich Umiejętności Żywiołów i Wybuchu Żywiołów. Może używać wszystkich 4 części Viridescent Venereer i swojego najlepszego slotu, czyli Nefrytowej Włóczni, jak pokazano poniżej:
Kwiat: Naprawiono HP
Pióro: Naprawiono ATK
Piasek:% ATK
Kielich: premia do obrażeń Anemo
Diadem: obrażenia krytyczne/współczynnik trafienia krytycznego
Najlepsze statystyki cząstkowe: obrażenia krytyczne/współczynnik trafienia krytycznego/% ATK

Xiangling
Xiangling (zdjęcie zrobione przeze mnie)
Następnie Xiangling służy jako czterogwiazdkowa postać Pyro w najlepszych drużynach Podróżników w Genshin. Może wyzwolić obrażenia Pyro za pomocą umiejętności żywiołów i Wybuchu za pomocą Pyronado. Może być świetnym wsparciem, pozwalając Anemo MC zamieszać Pyro. Używa 4 Emblematów Złamanego Losu i Włóczni Favoniusa lub Smoczej Zguby:
Kwiat: Naprawiono HP
Pióro: Naprawiono ATK
Piasek: Mistrzostwo żywiołów
Kielich: Mistrzostwo żywiołów
Diadem: Mistrzostwo żywiołów
Najlepsze statystyki cząstkowe: Mistrzostwo żywiołów lub Kwiat: Naprawiono HP
Pióro: Naprawiono ATK
Piasek: % szybkości odnawiania energii
Kielich: premia do obrażeń Pyro
Diadem: obrażenia krytyczne/współczynnik trafienia krytycznego
Najlepsze statystyki cząstkowe: współczynnik trafień krytycznych/obrażenia krytyczne/szybkość ładowania energii w %

Bennetta
Bennett (zdjęcie zrobione przeze mnie)
Wreszcie, w Genshin Impact Best Traveller Teams, Bennett jest postacią Pyro zdolną do używania swoich Umiejętności Żywiołów i Wybuchu, aby zastosować Pyro i leczyć. Pełni funkcję uzdrowiciela, a także bufora ataku i może używać wszystkich czterech elementów Noblesse Oblige w zespołach Podróżników Genshina:
Kwiat: Naprawiono HP
Pióro: ATK
Piasek:% HP
Kielich:% HP
Diadem:% HP
Najlepsze podstaty: HP%

Następnie prawdopodobnie jeden z najlepszych zespołów Podróżników musi pracować nad Dendro Traveler, ponieważ jest to jeden z najbardziej wszechstronnych przedmiotów wydanych dotychczas dla Podróżnika. Zwykle kojarzę Podróżnika Dendro z Nahidą, Xingqiu i Nilou. Role każdej postaci są następujące:

Plusy i minusy tej drużyny.
Dendro Traveler stanowi doskonałe wsparcie dla kompozycji Blooma.
Aby osiągnąć idealne reakcje Blooma, konieczne są idealne rotacje.
Synergia zespołu jest niemal idealna.

Podróżnik Dendro
Dendro Traveler to doskonały aplikator Dendro dla najlepszych zespołów Travellerów w Genshin Impact. Mogą używać swoich Umiejętności Żywiołów i Wybuchu, aby katalizować reakcje Blooma podczas reakcji z Hydro. Najlepszym artefaktem i bronią będą cztery elementy Deepwood Memories wraz z Przysięgą Wolności:

Nahida
Nahida (zdjęcie zrobione przeze mnie)
Jeśli chodzi o Nahidę, jest ona głównym wsparciem, ponieważ jest archontką Dendro i może używać swoich umiejętności Dendro, korzystając ze swoich umiejętności żywiołów i Wybuchu. Działa jako wsparcie, ponieważ może używać umiejętności żywiołów do namierzania wrogów i nakładania na nich Dendro, które następnie można poddać reakcji z wodą, powodując reakcję rozkwitu. Może używać wszystkich czterech elementów Deepwood Memories z Tysiącem pływających snów jako swojej głównej broni:

Xingqiu
Kolejnym filarem zespołów Genshin Traveller jest Xingqiu, czterogwiazdkowa postać wspierająca Hydro, która może leczyć za pomocą Wybuchu i stosować Hydro za pomocą swoich umiejętności żywiołów, aby zainicjować reakcję rozkwitu. 4 elementy Noblesse Oblige z mieczem Favonius najlepiej sprawdzą się w przypadku Xingqiu:

Nilou
Wreszcie Nilou jest idealnym wykonawcą kombinacji, ponieważ jest pięciogwiazdkową postacią Hydro, która może zastosować Hydro za pomocą Umiejętności Żywiołu i Wybuchu. Działa jako sub-DPS/wsparcie, katalizując reakcję wykwitu poprzez nakładanie wody na cele. Może użyć 2 części Wytrwałości Millelitha i 2 Serca Głębi z kluczem Khaj Nisut:

Wkrótce w wiadomościach: Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Tak ✔️ Nie ✖ Dziękuję! Podziel się z nami swoją opinią. Jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł? Proszę, pomóż nam. ✍Prześlij

Źródło: exputer.com