Najlepsze trasy zbioru konwalii w Genshin Impact

Najlepsze miejsca na zdobycie Lakelight Lily w Genshin Impact

Jeśli chcesz wzbogacić swoje zapasy Lakelight Lily, materiału niezbędnego do wzniesienia Furiny w Genshin Impact, musisz znać najlepsze miejsca, aby je zebrać. Te liliowate rosną głównie w pobliżu jezior i innych zbiorników wodnych i są dostępne wyłącznie we wschodnim regionie Fontaine. Oto trzy główne miejsca, które warto odwiedzić, aby je zebrać.

Wokół wierzby płaczącej nad jeziorem

Wierzba płacząca nad jeziorem to najlepsze miejsce do zbioru lilii Lakelight. Znajdziesz tam w jednym miejscu około 38 tych cennych kwiatów, z których wiele znajduje się na wyspie pośrodku jeziora. Nie zapomnij udać się na tę wyspę, a także w góry na zachód od jeziora, aby zebrać wszystkie dostępne zasoby.

W pobliżu Loch Urania

Lokacja ta znajduje się nieco na północ od regionu Jeziora Wierzby Płaczącej. Podczas eksploracji obszaru wokół jeziora i okolicznych wzgórz znajdziesz około 17 lilii Lakelight. Możesz także skorzystać z okazji i wykorzystać postać potrafiącą chodzić po wodzie, np. Furinę czy Ayakę.

Szlakiem Mglistego Lasu

Pomimo złożoności poruszania się po tym obszarze, będziesz w stanie zebrać około 19 lilii Lakelight. Obszar ten znajduje się za regionem Fontanny Lucine. Choć znajdujące się tam zasoby są trochę od siebie oddalone, warto spędzić tam czas, aby zebrać jak najwięcej Lily Lakelight.

Gdzie kupić Lakelight Lily w Genshin

W przeciwieństwie do wielu innych materiałów w grze, Lakelight Lily nie są dostępne w regularnie uzupełnianych sklepach. Jednakże, po ukończeniu zadania światowego „Dzika wróżka Erinnies”, będziesz mógł kupić do 15 Lili Jeziornego Światła od NPC Melusine o imieniu Pahsiv. Można go znaleźć w jaskini znajdującej się na dalekiej północy regionu Loch Urania, ale pojawi się tylko raz po ukończeniu powiązanego zadania.

Źródło: www.bing.com