Najlepsze postacie pomocnicze do wykorzystania w Genshin Impact

Genshin Impact oferuje szeroką gamę artefaktów dla ogromnej liczby postaci, umożliwiając graczom eksperymentowanie z konfiguracjami i tworzenie najlepszych postaci dla swoich drużyn. Artefakty są niezbędne do tworzenia świetnych postaci, ponieważ zapewniają wzmocnienie statystyk i dodatkowe efekty. Odpowiedni zestaw artefaktów może sprawić, że postać będzie od całkiem w porządku do świetnej. Songs of Days Past to zestaw artefaktów do leczenia postaci, który nie tylko zapewnia premie lecznicze, ale także niesamowite wzmocnienia obrażeń.

Co robi Songs of Days Past?

Songs of Days Past to zestaw fantastycznych artefaktów wspomagających leczenie postaci. Zestaw zwiększa moc leczniczą Twojej postaci oraz zwiększa zadawane przez nią obrażenia.

Dwuczęściowy kombinezon zwiększa leczenie o 15 procent.

W czteroczęściowym zestawie robi się ciekawie. Kiedy postać leczy jednego z członków swojej drużyny, całkowite wytworzone leczenie zostanie zapisane w ciągu sześciu sekund. Po upływie sześciu sekund aktywuje to efekt Fale minionych dni, który zwiększa obrażenia aktywnej postaci o osiem procent całkowitego leczenia, które zostało wcześniej zarejestrowane. Efekt ten trwa do dziesięciu sekund lub do momentu, gdy efekt zostanie aktywowany pięć razy.

Gdzie znaleźć Pieśni minionych dni

Songs of Days Past można znaleźć w regionie Belleau w Fontaine, pomiędzy dwoma punktami teleportacyjnymi.

Barbary

Barbara jest po prostu uzdrowicielką. Jej elementarna umiejętność, Niech zacznie się przedstawienie, tworzy wokół niej pierścień Hydro, lecząc aktywną postać i nakładając Hydro na otaczający obszar. Jego inna umiejętność, Bursting Miracle, leczy wszystkich w drużynie.

Ponieważ jest uzdrowicielką, Songs of Days Past czerpie korzyści z robienia tego, co potrafi najlepiej: uzdrawiania. Barbara nie robi nic więcej, więc czteroczęściowe wzmocnienie ataku może dać jej sojusznikom dodatkowe premie ofensywne, których nie mogłaby im zapewnić w inny sposób.

Jeśli nie chcesz tego wzmocnienia do obrażeń, możesz połączyć dwuczęściowy strój Songs of Days Past z innym dwuczęściowym strojem zwiększającym HP, takim jak Beloved lub Ocean Tinted Shell.

Umiejętności lecznicze Barbary skalują się w oparciu o jej HP, więc twoje statystyki cząstkowe powinny skupiać się przede wszystkim na zapewnieniu jej jak największej ilości HP.

Umiejętności Barbary również mają długi czas odnowienia, więc będzie przydatna, jeśli masz podstatystyki odnawiania o dużej energii.

Yaoyao

Jedna ze zdolności Yaoyao pozwala jej rzucić czar na swojego przyjaciela-królika, Yuegui, który wykona następujące czynności:

Zadaj obrażenia Dendro przeciwnikom. Ulecz aktywną postać. Twórz rzodkiewki, które leczą aktywną postać i zadają obrażenia Dendro wrogom, gdy znajdą się w zasięgu.

Źródło: www.thegamer.com