Najlepsze postacie Dendro w Genshin Impact, ranking

Najlepsze postacie Dendro w Genshin Impact

Przez ostatnie dwa lub trzy lata gracze mogli grać tylko sześcioma z siedmiu przedmiotów Genshin Impact, ponieważ nigdzie nie było widać Dendro. Jednak ten stan rzeczy zmienił się wraz z wydaniem Sumeru, a HoYoverse zalało banery różnymi jednostkami Dendro, wraz z pojawieniem się pięciogwiazdkowej postaci na standardowym banerze.

Najlepsze postacie Dendro

Wśród tych jednostek Dendro nie wszystkie są sobie równe. Jako gracz F2P lub gracz o niskich wydatkach musisz mieć pewność, że wydajesz swoje zasoby na właściwą postać.

Kaveh

Broń: Claymore
Region: Sumeru

Może natychmiastowo eksplodować rdzenie Dendro utworzone w wyniku reakcji Wykwitu, zwiększając jednocześnie zadawane przez nie obrażenia. Słabością Kaveha jest jednak brak odpowiednich zespołów Blooma. Jedynym powodem, dla którego warto skorzystać z tej reakcji w późnej fazie gry, jest sytuacja, gdy masz Nilou, ale jej rdzenie Dendro już eksplodują natychmiast, przez co Kaveh nie ma w tej chwili odpowiedniego miejsca w grze.

Kirara

Broń: Miecz
Region: Sumeru

Kirara jest bardzo przydatna do eksploracji, a także do ochrony drużyny, ale nie posiada wielu innych korzystnych cech.

Collei

Broń: Łuk
Region: Sumeru

Jako jednostka wsparcia, Collei nie oferuje swoim graczom nic więcej, nawet po odblokowaniu wszystkich swoich konstelacji.

Podróżnik Dendro

Broń: Miecz
Region: nieznany

Umiejętności Podróżnika Dendro są bardzo wartościowe i przyjemne w użyciu dzięki różnym efektom, które można osiągnąć za pomocą jego żywiołu. Jest to także jedyna postać, do której możesz dostać się do Constellation Six za darmo, po prostu eksplorując Sumeru i wykonując zadanie Archonta.

Tighnari

Broń: Łuk
Region: Sumeru

Tighnari to postać kompletna. Można go łączyć z postaciami aplikatorów elementów poza polem, aby zadawać dobre obrażenia.

Yaoyao

Broń: Broń drzewcowa
Region: Liyue

Yaoyao to uzdrowicielka, która za pomocą swojej umiejętności rzuca królikiem, który leczy pobliskich członków drużyny, jeśli mają oni mniej niż 70 procent zdrowia.

Baizhu

Broń: Katalizator
Region: Liyue

Oprócz ciągłego wspierania swoich postaci, Baizhu zapewnia także 2% wzrost obrażeń Blooma. Jest także jednym z najlepszych kandydatów do użycia z Furiną ze względu na jego leczenie grupowe.

Alhaitham

Broń: Miecz
Region: Sumeru

Jego talent żywiołu pozwala mu teleportować się do pobliskiego miejsca, jednocześnie nasycając swoją broń Dendro. Tą postacią możesz łatwo zadać stałe obrażenia Dendro, jeśli poradzisz sobie z nią prawidłowo.

Nahida

Broń: Katalizator
Region: Sumeru

Nahida jest obecnie najsilniejszą postacią Dendro w grze, oferującą dużą wszechstronność i zabawne efekty oparte na innych postaciach w drużynie.

Źródło: www.thegamer.com