Najlepsze kombinacje Charlotte w Genshin Impact

Genshin Impact wprowadził nową postać, Charlotte, użytkownika Cryo Catalyst, który jest postacią czterogwiazdkową. Można jej używać jako sub-DPS, ale ogólnie działa jako świetne wsparcie, a gracze będą chcieli poznać najlepsze bronie, artefakty, konstelacje i składy drużyn, aby stworzyć najlepszą wersję Charlotte! Charlotte nie funkcjonuje jako postać autonomiczna i będzie błyszczeć w dobrze doinwestowanych zespołach.

Przegląd Charlotte

Charlotte jest postacią wspierającą Cryo, która dzierży broń Catalyst (książki) i może działać jako realne wsparcie w zespołach Permafrost lub Mono-cryo. Można go zdobyć składając życzenia na obecnym sztandarze Furiny. Jednakże nie ma żadnej litości w przypadku zdobycia Charlotte ze sztandaru wydarzenia, po czym zostaje ona dodana do standardowego sztandaru.

Najlepsza broń

Główną bronią, której używa Charlotte, są Katalizatory, dzięki którym jest w stanie wykonywać ataki na krótkim i średnim dystansie. Główną bronią dla niej są:
– Księga Wiecznego Przepływu
– Przysięgła przysięga wolności
– Blask Spokojnych Wód
– Atlas Nieba
– Kodeks Fawoniusza

Najlepsze artefakty

Już wkrótce, aby w pełni wykorzystać najlepszą konfigurację Charlotte w Genshin Impact, określone artefakty będą mogły zwiększyć zadawane obrażenia. Pięć elementów artefaktów tworzy kompletny zestaw i jest wymieniony poniżej wraz ze statystykami, w tym:
– Blizzard Strayer
– Szlachta zobowiązana
– Finał Gladiatora
– Lazurowa Powłoka
– Wytrwałość Millelitha

Najlepsze konstelacje

Ponadto, ponieważ Charlotte jest postacią czterogwiazdkową, zdobycie dla niej Konstelacji może być łatwiejsze niż zdobycie pięciu gwiazdek. 4 najlepiej zainwestować, jeśli to konieczne, to:
– C1
– C2
– C4
– C6

Optymalne składy drużyny dla Charlotte

Na koniec przyjrzyjmy się niektórym składom zespołu dla najlepszej konfiguracji Charlotte wymienionej poniżej:
– Zespół uzdrawiający Neuvillette/Charlotte
– Zespół Wiecznej Zmarzliny
– Kompozycja zamrożenia/kwitnięcia

Źródło: www.bing.com