Najlepsze jednostki DPS i wsparcia oparte na obrażeniach fizycznych w Genshin Impact

Zespoły fizyczne w Genshin Impact: ujawnianie zwycięskich kombinacji

Używanie jednostek Cryo lub Electro z fizycznym DPS w Genshin Impact jest bardziej efektywne ze względu na reakcję nadprzewodnika.

Zespoły fizyczne mogą nadal zapewniać zabawę i skuteczność przy minimalnych reakcjach żywiołów, zapewniając wyjątkowe wrażenia z rozgrywki.

Niektóre postacie, takie jak Kaeya, Xinyan i Fischl, sprawdzają się jako fizyczne jednostki DPS lub jednostki wsparcia, oferując różne style gry.

Kaja

Kaeyę można uznać za akceptowalny fizyczny DPS w grze. Jest także przyzwoitym wsparciem, ponieważ jego Wybuch Żywiołów może nadal nakładać Cryo na pobliskich wrogów.

Xinyan

To było bardzo dziwne widzieć użytkownika Pyro w Genshin Impact posiadającego cały zestaw fizycznych DMG. Mimo to Xinyan przez jakiś czas radziła sobie sama i była na tyle przyzwoita, że ​​można ją było brać pod uwagę w zespołach.

Fischl

Fischl błyszczy jako dodatkowy DPS poza ekranem, a Oz wykonuje za nią całą pracę. Odblokowując wszystkie Konstelacje Fischla w Genshin Impact, będzie ona mogła kontynuować normalne ataki aktywnej jednostki atakami Electro d’Oz.

Mika

Mika jest silnym wsparciem fizycznym w Genshin Impact. Co zrozumiałe, nie jest on zbyt często używany, ponieważ fizyczny DPS jest ogólnie rozczarowujący.

Różaniec

Prowadzenie Rosarii z fizycznym zestawem DPS nie będzie pomocne dla jej zespołu, ponieważ jest rozczarowująca w tej roli.

Keqing

Przed przedmiotami mistrzowskimi i wzmocnieniami Elektro, Keqing był używany głównie jako fizyczny DPS w Genshin Impact.

Brzytwa

Zwykle jednostki Cryo mają swoje własne role i zestawy, które dotyczą fizycznego DMG. Jednak dla użytkownika Electro w Genshin Impact Razor przewyższa większość z nich dzięki swojemu zestawowi specjalnie zaprojektowanemu, aby zmaksymalizować jego normalne ataki.

Eula

Nie ma wątpliwości, że Eula jest najlepszym DPS, który zależy od fizycznego DMG w Genshin Impact. Chociaż nie jest najlepszym ogólnym DPS w grze, zestaw Euli został zaprojektowany tak, aby wzmacniać każdy fizyczny atak jej gliny, niezależnie od tego, czy są to jej normalne ataki, czy też Wybuch Żywiołów.

Źródło: gamerant.com