Najlepsze artefakty dla Furiny w Genshin Impact

Wyposażenie Furiny w Genshin Impact

Furina to potężny rekrut w grze Genshin Impact, posiadający wszechstronny zakres umiejętności. Potrafi leczyć, wspierać Hydro i zadawać imponujące obrażenia. Ważne jest jednak, aby dobrze wyposażyć Furinę, aby była skuteczniejsza. Oto najlepsze artefakty, które można wyposażyć Furinę w Genshin Impact.

Najlepsze artefakty dla Furiny

Ulepszanie zdolności wsparcia Furiny jest niezbędne, ponieważ najważniejszą cechą, którą można ulepszyć za pomocą jej artefaktów, jest jej zdrowie. Wszystkie jego umiejętności skalują się bezpośrednio na nich. Uszkodzenia wodne są również ważne dla poprawy jego skuteczności. Ponadto sprzęt zbliżony do Neuvillette byłby dla niego odpowiedni.

Najlepszym zestawem artefaktów dla Furiny jest kompletny zestaw Złotej Trupy. Jej umiejętność żywiołów jest najpotężniejszą częścią jej umiejętności, więc zbudowanie tego zestawu to świetny sposób na poprawę jej skuteczności. Zestaw Złotej Trupy zwiększa obrażenia umiejętności żywiołów o 20 procent. Dzięki pełnemu zestawowi obrażenia od umiejętności żywiołów Furiny można zwiększyć nawet o 70 procent, co jest dla niej niesamowitym wzmocnieniem.

Kolejnym doskonałym wyborem dla Furiny jest zestaw Hydro-centryczny. Zestawy Sen Nimfy i Serce Głębi dobrze sprawdzają się w zwiększaniu obrażeń od żywiołów. Jednak nie pasują one do stylu gry Furiny, więc najlepiej dać jej inny zestaw oprócz wersji dwuczęściowej.

Ponieważ wszystkie umiejętności Furiny są bezpośrednio zależne od jej punktów zdrowia, zestawy artefaktów, takie jak Wytrwałość Millelitha i Blask Vourukashy, są bardzo dobrymi opcjami poprawy jej ogólnych umiejętności. Oba zestawy dobrze łączą się ze sobą lub z innym zestawem, takim jak Sen Nimfy, aby poprawić obrażenia od wody.

Ostatnią realną opcją dla Furiny jest zestaw Ocean-Hued Clam, jeśli chcesz zwiększyć jej zdolności lecznicze.

Źródło: www.bing.com