Najlepsze artefakty dla Furiny w Genshin Impact

Najlepsze artefakty dla Furiny w Genshin Impact

Chcesz zwiększyć umiejętności Furiny w Genshin Impact? Odkryj najlepsze artefakty, aby zoptymalizować umiejętności tego wodnego wojownika w grze.

Najlepszy zestaw artefaktów dla Furiny

Furina jest Hydro Archontem i władcą Fontaine w Genshin Impact. Posiada wszechstronny zestaw umiejętności, dzięki którym może odgrywać potężną rolę wsparcia i ataku. Aby zwiększyć jej umiejętności, zestaw artefaktów Złotej Trupy jest najbardziej odpowiedni do poprawy ogólnej skuteczności Furiny. Zestaw ten zwiększa obrażenia umiejętności żywiołów Furiny aż o 70 procent.

Furina ma również interesującą opcję, jeśli chcesz zapewnić jej hydrocentryczne wsparcie, aby poprawić jej zdolność do zadawania obrażeń od żywiołów. Zarówno Sen Nimfy, jak i Serce Głębi, opierają się na elemencie Hydro i dobrze sprawdzają się w przypadku Furiny, jeśli są wyposażone jako zestawy dwuczęściowe z innym dwuczęściowym zestawem.

Optymalizacja zdolności Furiny

Ponieważ wszystkie umiejętności Furiny opierają się bezpośrednio na jej punktach zdrowia, zestawy artefaktów, takie jak Wytrwałość Millelitha i Blask Vourukashy, są bardzo dobrymi opcjami zwiększenia ogólnej skuteczności Furiny. Zestawy te pozwalają znacznie zwiększyć punkty zdrowia, a tym samym wzmocnić zdolność do regeneracji zdrowia w celu bardziej zrównoważonej rozgrywki.

Wreszcie, jeśli chcesz zwiększyć zdolność leczenia Furiny, zestaw Ocean-Hued Clam jest godną opcją. To znacznie poprawi jego zdolności wspierające, dodając dodatkowy efekt leczący, aby wzmocnić jego rolę jako uzdrowiciela.

Źródło: www.bing.com