Najlepsza wersja Hydro Travelera w Genshin Impact

Poznaj Hydro Travellera, czwartą postać Hydro Sword dostępną w Genshin Impact. W tym artykule podamy Ci wszystkie informacje potrzebne do dobrego wykorzystania tej postaci i zbudowania idealnego zespołu.

Najlepsza pozycja – pod DPS

Hydro Travellera nie można uważać za wsparcie, ponieważ nie zapewnia on żadnych wzmocnień, osłabień ani tarcz dla twojej drużyny. Można go jednak używać w zespołach reakcyjnych, aby w pełni wykorzystać Talent Żywiołu, wybierając pomiędzy szybkim Hydro podmuchem lub ukierunkowanymi strzałami Hydro.

Najlepsza broń

Aby zmaksymalizować statystyki CRIT Podróżnika, szukaj miecza o wysokim współczynniku CRIT. Jeśli wybierasz drużynę Bloom, miecz z Mistrzostwą Żywiołów również może się sprawdzić. Zalecane są również umiejętności związane z bronią, które zwiększają obrażenia od umiejętności żywiołów.

Wśród pięciogwiazdkowych broni, Pierwotny Jadeitowy Cięcie jest doskonałym wyborem dla każdej wersji Podróżnika. Zwiększa współczynnik CRIT i HP. Dodatkowo zapewnia premię do ataku w oparciu o 1,2% maksymalnego HP użytkownika. To wzmocnienie HP pomaga umiejętnościom żywiołów Podróżnika zadawać większe obrażenia.

Wśród 4-gwiazdkowych broni, Przewoźnik Rzecznego Popiołów zwiększa regenerację energii noszącego. Jego efekt zwiększa współczynnik CRIT umiejętności elementarnych Podróżnika. Kiedy używasz umiejętności żywiołów, rzeka zwiększa regenerację energii noszącego na 5 sekund. Użyj tego miecza, jeśli używasz wybuchu żywiołów częściej niż zamierzałeś.

W przypadku broni 3-gwiazdkowej Cool Steel zwiększa obrażenia zadawane wrogom dotkniętym Hydro lub Cryo. Użyj tego miecza, jeśli używasz Podróżnika w drużynie Zamrożenia lub masz w drużynie inną postać Hydro.

Najlepsze artefakty

Ponieważ Podróżnik będzie wywoływał reakcje, będziesz chciał zwiększyć obrażenia od wody i mistrzostwo żywiołów. Poszukaj także statystyk dotyczących ładowania energii i CRIT.

Dwuczęściowy zestaw Sen Nimfy zwiększa obrażenia od wody o 15%. Zestaw Złotej Trupy zwiększa obrażenia umiejętności żywiołów o 20%. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepszy sposób wykorzystania artefaktów na Hydro Travelerze.

Dwuczęściowy zestaw Nymph’s Dream w połączeniu z zestawem Heart of Depth zwiększy twoje obrażenia od wody o 30%. Jeśli chcesz zwiększyć obrażenia od reakcji, możesz skorzystać z zestawu Trupa Wędrowca lub zestawu Pozłacane Sny.

4-częściowy zestaw Pale Flame to dobra opcja, jeśli nie chcesz zmieniać zestawów za każdym razem, gdy zmieniasz element podróżnika. Przy 2 częściach Pale Flame zwiększa obrażenia fizyczne o 25%. Przy 4 elementach, za każdym razem, gdy umiejętność żywiołu trafi przeciwnika, atak użytkownika wzrasta o 9% na 7 sekund. Efekt ten może kumulować się maksymalnie 2 razy i może być aktywowany co 0,3 sekundy.

Najlepsze zespoły

Hydro Traveler dobrze sprawdza się w zespołach Frost, Bloom i Hyperbloom. Upewnij się, że masz w swojej drużynie inną postać Hydro lub Anemo, aby rozłożyć swoje przedmioty. Oto kilka przykładów możliwych zespołów:

  • Zespół Freeze: Ganyu, Qiqi, Kaeya, Sacrose
  • Zespół Blooma: Nilou, Nahida, Baizhu, Barbara
  • Zespół Hyperbloom: Alhaitham, Raiden Shogun, Sangonomiya Kokomi, Kuki Shinobu

Źródło: gameranx.com