Najlepsza wersja Furiny w Genshin Impact

Najlepszy build dla Furiny w Genshin Impact

Furina to tak zwany Hydro Archont regionu Fontanny w Genshin Impact. Jest 5-gwiazdkową postacią wspierającą Hydro i jest już uważana za jedną z najlepszych postaci w grze.Jeśli zdobyłeś Furinę, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby jak najlepiej zbudować jej drużynę, aby zacząć korzystać z tej potężnej postać.

Najlepszy zestaw artefaktów dla Furiny

Najlepszym zestawem artefaktów do wykorzystania na Furinie jest zdecydowanie zestaw Złotej Trupy. Używając czterech elementów z tego zestawu, Furina skorzysta z 25% wzrostu obrażeń od żywiołów, a także dodatkowego 25% wzrostu, gdy nie jest na polu. Furinę najlepiej sprawdza się jako wsparcie poza ekranem, więc idealnie pasuje do jej zestawu. Zastąp ją, wykorzystaj jej umiejętności i wybuch, a następnie ją zastąp. Furina ma dwie różne wersje swoich umiejętności. Upewnij się, że używasz tego, który przyzywa wiele wodnych stworzeń do ataku, a nie tego, który przywołuje uzdrowiciela.

Najlepsze statystyki artefaktów dla Furiny

Najlepsze sugerowane statystyki, jakie będziesz chciał uzyskać, to:% HP na Piaskach,% HP lub% obrażeń z bonusem wodnym na Czarze oraz obrażenia krytyczne lub% współczynnika trafień krytycznych na Pierścieniu. Podobnie jak w przypadku innych postaci Hydro, Furina ogromnie skaluje się z HP, dlatego ważne jest, aby łączyć dużo tej statystyki z trafieniem krytycznym, aby zapewnić maksymalne możliwe obrażenia.

Mając to na uwadze, oto priorytet podstatu artefaktów: HP% > Obrażenia krytyczne% > Współczynnik trafienia krytycznego% > Ładowanie energii% > Stałe HP. Zwiększenie obrażeń dzięki wybuchowi Furiny jest tak cenne, że będziesz chciał mieć pewność, że otrzymasz dużo energii w swoich statystykach podrzędnych. Jeśli grasz z dwiema lub więcej postaciami Hydro w tej samej drużynie, na przykład Neuvillette, nie będziesz musiał się tym tak bardzo martwić.

Najlepsza broń dla Furiny

Podobnie jak większość 5-gwiazdkowych postaci, Furina ma charakterystyczną 5-gwiazdkową broń. Jej nosi nazwę Splendor of Still Waters i chociaż jest bardzo dobra, około 25% lepsza od alternatyw, obecnie wisi na banerze, gdzie dzieli przestrzeń z okropną pięciogwiazdkową bronią Baizhu. Szanse na jego zdobycie są niskie, więc przyjrzyjmy się najlepszym alternatywom.

Większość graczy wybierze 4-gwiazdkową broń wędkarską Fountain, Ash River lub 4-gwiazdkową broń bojową Wolf-Fang. Te bronie są łeb w łeb pod względem wydajności i każda z nich będzie ci dobrze służyć.

To najlepszy sposób na zbudowanie Furiny w Genshin Impact. Ten niesamowity pięciogwiazdkowy Hydro Archon to postać, której nie możesz przegapić. Zadaje imponujące obrażenia poza ekranem i korzysta z ogromnych wzmocnień obrażeń dla całej drużyny. Dzięki tej konfiguracji wykona niesamowitą robotę w kompozycjach Twojego zespołu.

Źródło: www.escapistmagazine.com