Najlepsza wersja Charlotte w Genshin Impact: artefakty, broń, drużyny

Jak zbudować najlepszą Charlotte w Genshin Impact

Jeśli szukasz innej świetnej postaci wspierającej Cryo, najlepsza konfiguracja Charlotte w Genshin Impact pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości tego nieustraszonego reportera. Charlotte to interesująca postać, która może zadawać obrażenia lub leczyć, ale w obu przypadkach skaluje się w oparciu o statystykę ataku, co czyni ją nieco bardziej opłacalną. Jest postacią czterogwiazdkową, co oznacza, że ​​ma pewne wady. Zadaje dość niskie obrażenia normalnymi atakami, ale dzięki swoim umiejętnościom może zadać przyzwoite obrażenia Cryo i to także na dużym obszarze. Oprócz nieco mniejszych liczb niż pięciogwiazdkowa postać, ma także dość duże zapotrzebowanie na energię, jeśli chcesz skorzystać z jej zdolności leczących, które są powiązane z jej eksplozją. Jest jednak warta swojej ceny, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszej konfiguracji Charlotte, w tym o artefaktach, broni i oddziałach.

Najlepsze artefakty dla Charlotte

Najlepszym zestawem artefaktów dla Charlotte będzie zestaw Ocean Shaded Clams. Ten zestaw zapewnia premię do leczenia w przypadku zestawu dwuczęściowego i czteroczęściowego, tworzy bańkę trwającą trzy sekundy i rejestrującą leczenie, które wykonasz, zanim eksplodujesz i zadasz obrażenia. wrogów w zasięgu.

Jeśli nie masz dobrego zestawu do tego, Noblesse Oblige jest nadal dobrą opcją, która zapewnia wzmocnienie na poziomie drużyny, gdy masz pełny czteroczęściowy zestaw.

Jeśli chodzi o statystyki, prawdopodobnie będziesz chciał skorzystać z ładowania energii na swojej klepsydrze,% ataku na swoim kielichu, a następnie bonusu leczniczego na swojej ozdobie. Jeśli możesz uzyskać wystarczającą ilość Energii za pomocą substatów, dobrym rozwiązaniem jest również ATK w klepsydrze.

Najlepsza broń dla Charlotte

Ponieważ Charlotte ma duże wymagania dotyczące ładowania Energii, najlepszym wyborem będzie sprawdzony Kodeks Favoniusa, który nie tylko zapewnia dodatkowe ładowanie Energii w swoich statystykach cząstkowych, ale także pozwala zdobyć dodatkowe cząstki, gdy zdobędzie trafienie krytyczne. Ze względu na tę umiejętność pasywną, staraj się uzyskać co najmniej 30% współczynnika trafień krytycznych, aby uzyskać stałe efekty tej potężnej umiejętności.

Jeśli nie jesteś fanem tego, dobrą opcją wytwarzania jest prototyp bursztynu, który może pomóc leczyć i energetyzować członków drużyny, ale naprawdę polecamy tutaj Kodeks Favoniusa. W razie potrzeby możesz nadal używać innych broni z podstatystykami ładowania energii, ale rzadko są one tak interesujące.

Najlepsze drużyny dla Charlotte

Charlotte jest kriouzdrowicielką, co oznacza, że ​​zazwyczaj najlepiej radzi sobie w zespołach zamrażających. Możesz więc używać go z dowolną kombinacją postaci Hydro, Cryo i Anemo. Jeśli chodzi o konkretne postacie, powinna dobrze współpracować z Wriothesleyem i Neuvillette, jeśli zaczynasz przygodę z postaciami Fontaine’a.

Może także pracować w innych zespołach, potencjalnie jak zespoły fuzyjne z postacią zadającą obrażenia Pyro, ale nie będzie tam tak skuteczna, jak inne wspierające Cryo, takie jak Layla czy Diona. Jest solidną uzdrowicielką, ale niestety ma dużą konkurencję.

Źródło: www.bing.com