Najlepsza broń dla Clorindy w Genshin Impact

Najlepsza broń dla Clorindy w Genshin Impact

Finał Głębiny

Finale of the Deep to miecz wykonany w Fontaine i jest to najlepsza darmowa broń dla Clorindy. Miecz ten zapewnia więź życia o wartości 25% maksymalnego zdrowia posiadacza, gdy używa umiejętności żywiołu, jednocześnie zwiększając atak o 12% na 15 sekund.

Czarny Miecz

Czarny Miecz jest jedną z dobrych opcji dla broni Clorindy, ponieważ zwiększa obrażenia normalnych i naładowanych ataków, a także zapewnia leczenie odpowiadające 60% ataku, gdy normalne i naładowane ataki dają Trafienie Krytyczne.

Długi miecz z Czarnego Klifu

Długi Miecz z Czarnego Klifu to jeden ze standardowych mieczy skupiających się na zadawaniu obrażeń na sekundę, z dodatkowymi obrażeniami krytycznymi i wzrostem ataku aż do 36% przy pełnym poziomie wyrafinowania po pokonaniu wrogów.

Odnowiony Rozdzielacz Mgły

Mistsplitter Reforged jest najlepszą bronią Clorindy po jej charakterystycznej broni. Ta broń znacznie zwiększa obrażenia od żywiołów zadawane przez jej posiadacza, co czyni ją jednym z najlepszych wyborów dla Clorindy, która priorytetowo traktuje reakcje elektro.

Rozgrzeszenie (broń charakterystyczna)

Rozgrzeszenie to charakterystyczna broń Clorindy i najlepsza dla niej broń. Jako bonus znacznie zwiększa obrażenia krytyczne. Dodatkowo broń ta zwiększa obrażenia w oparciu o zwiększenie wartości Łącza Życia, co czyni ją idealną dla zestawu Clorindy.

Źródło: www.bing.com