Najlepsza broń dla Clorindy w Genshin Impact: kompletny przewodnik

Najlepsza broń dla Clorindy w Genshin Impact

Finał Głębiny

Finale of the Deep to miecz, który można wytworzyć w Fontaine i jest najlepszą darmową bronią dla Clorinde. Miecz ten zapewnia więź życia o wartości 25% maksymalnego zdrowia posiadacza, gdy używa umiejętności żywiołu, zwiększając jednocześnie atak o 12% na 15 sekund.

Czarny Miecz

Czarny Miecz jest jedną z dobrych opcji dla broni Clorindy, ponieważ zwiększa obrażenia normalnych i naładowanych ataków, a także zapewnia leczenie równe 60% ataku, gdy normalne i naładowane ataki zadają trafienie krytyczne. Clorinde może zamienić całe otrzymane leczenie na Lifelink, więc ta broń może być dla niej dobrą alternatywą.

Długi miecz z Czarnego Klifu

Długi Miecz Czarnego Klifu to jeden ze standardowych mieczy skupiających się na obrażeniach DPS, z premią do obrażeń krytycznych i wzrostem ataku aż do 36% po pokonaniu wrogów. Ta broń może być dobrą opcją dla Clorindy, nawet jeśli nie pomoże jej zdobyć Łączenia Życia.

Odnowiony Rozdzielacz Mgły

Mistsplitter Reforged to najlepsza broń dla Clorinde, poza jej charakterystyczną bronią. Broń ta znacznie zwiększa obrażenia od żywiołów zadawane przez jej posiadacza, co czyni ją jednym z najlepszych wyborów dla Clorindy, która preferuje reakcje elektro. Mistplitter Reforged zwiększa także obrażenia krytyczne jako bonus, co czyni go świetną opcją DPS.

Rozgrzeszenie (broń charakterystyczna)

Rozgrzeszenie to charakterystyczna broń Clorindy i najlepsza dla niej broń. Jako bonus znacznie zwiększa obrażenia krytyczne. Dodatkowo broń ta zwiększa obrażenia w oparciu o zwiększenie wartości Łącza Życia, co czyni ją idealną dla zestawu Clorindy.

Źródło: www.bing.com