Nadchodzące rozszerzenie mapy Fountain ujawnione w wycieku Genshin Impact.

Genshin Impact wersja 4.1: w Fontaine otwiera się nowy świat

Rozszerzenie mapy fontanny

Wersja 4.1 Genshin Impact, zaplanowana na koniec września, zapowiada się na poważną aktualizację obejmującą dodanie zupełnie nowej sekcji map w Fontaine. Gra rozszerzyła już regiony Inazuma i Sumeru w poprzedniej aktualizacji, ale tym razem przyszła kolej na Fontaine’a. Do tej pory mapa lądowa Fontaine była stosunkowo niewielka, ale ta aktualizacja obiecuje dodać zarówno obszary lądowe, jak i podwodne.

Ekspansja w kierunku północnym

Hydro Nation został niedawno dodany do północnego Sumeru w wersji 4.0 Genshin Impact, a w wersji 4.1 mapa będzie nadal rozszerzać się na północ. Kształt mapy Teyvat zaczyna robić się dziwny, z Fontaine odizolowanym w północno-zachodnim narożniku, połączonym z Sumeru jedynie portami i wąskimi drogami wodnymi.

Dwie nowe statuy i punkty teleportacyjne

Według przecieków nad Dziedzińcem Fontann zostaną dodane dwa nowe posągi Siedmiu, a także około piętnastu rozproszonych punktów teleportacyjnych. Niektóre z tych punktów wydają się znajdować pod wodą, co oznacza, że ​​mapa Fontaine’a będzie rozciągać się na obie strony.

Wyciekły obraz pochodzi z wycieku znanego jako „blednaya” i można go obejrzeć w tym wątku Reddit. Nazwy miejscowości są w języku rosyjskim, ale nadal możemy wyraźnie zobaczyć plan tej nowej ekspansji.

Niedokończona linia kolejowa

Co ciekawe, w północnej części Fontaine nie ma jeszcze w pełni ukończonej linii kolejowej – linia wydaje się częściowo ukończona lub uszkodzona.

Pozostało nieco ponad dwa tygodnie do premiery wersji 4.1, więc wciąż masz czas na zdjęcia dla wysokiej klasy postaci, takich jak Zhongli, Childe i nowicjusz, Freminet.

Jeśli nie wiesz, którą postać wybrać dla swojej drużyny, sprawdź nasze rankingi postaci Genshin Impact, a także dostępne kody umożliwiające zdobycie darmowych Primogemów.

Źródło: www.bing.com